Referendumo apžvalga

Kaip mums sekėsi 4 dienas Vilniuje. Kas vyksta su referendumo iniciatyvine grupe ir kur planuojame važiuoti toliau.

Pasidalinkime

Komentarų: 8

  1. Žmonės surinks parašus ir be tavęs, beproti. Gaminti skrajutes yra pinigų švaistymas. Pats sėdėsiu Zoome, kad šis beprotis nepasirodytų.

  2. Šmeižikas. Pasinaudodamas padėtimi dergia visus žmones. Niekas su juo nenori turėti reikalų. Kaune pamačiau jo puspročius draugelius – kaip apduję narkomanai

  3. Jeigu pirma referenduma,kai AA Pranciskus Sliuzas organizavo,landsberginiai sunaikino surinkus jau parasus.O sis referendumas parduotas ar isduotos net nesulaukus pabaigos.Man ziauru ziuret,Vaidai tiek idedat vargo,o organizatoriai prunkscia i delna??Vaidai,cia referendumas ne maidanas,ka cia veikti agentui 007 ?? Sveikatos JUms tikri Zemaiciai,tikri Lietuviai.

  4. Labai keista, iš kur atsirado noras pasitikėti tipais tipais kaip Vaišvila, apie jo veiklą 90-aisiais daug nusakyta, dabar garsėja tuo, kad Seimo kabinete vienas pats sau konferencijas rengia; pridėkime p. Nendrę, kuri be isterikavimo nieko daugiau nesugeba, opozicionierė. Apie save pirmuoju nepriklausomos Lietuvos politiniu kaliniu save laikantį Butkevičių tai be komentarų, revoliucionierius už pinigus :)) Ech, vyrai, vyrai… :))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.