Cvirkos paminklas bus atstatytas!

Prieš keletą dienų paskubomis eilinis valdžios vandalas Šimašius nugriovė paminklą vienam geriausių Lietuvos rašytojų Petrui Cvirkai. Užsieniui dirbanti valdžia negali negriauti lietuviško paveldo, tai natūralu. Jai naujasis genderizmas ir įtikimas užsienio skoniams yra uber alles (aukščiau visko). Paminklas esą „netinkamas“, mat P. Cvirka buvo kairiųjų pažiūrų ir šias pažiūras reiškė kūryboje. (Kaip ir didžioji dauguma to meto intelektualų, mokslininkų – nuo Einšteino iki Kamiu.) O kadangi landsberginės valdžios intelekto koeficientas yra kuklus, ji kompensuoja šią negalią urviniu antitarybiškumu bei rusofobija.

Atsakymas šiai valdžiai vienas – mes atstatysime paminklą Cvirkai.

Greičiau, nei tikisi vandalai.

Pasidalinkime

Komentarų: 3

  1. Cia misko bandytu palikuoniu ismyslas buvo paminkla nuverst ir toj vietoj pastatyti buvusiam misko bandytui su psihine negalia iskrypeliui su zmogzudzio nukripymais is istorijos zmoniu faktu ir dokumetu senu, o gi luksai daumantui amerykonu agentui tu laiku bandytui tai va!Lietuvos Lanzbirg okupantai zino kaip naikint liaudies kulturos paminklus ir iju vietas statyti monstram misko bandytam paminklus!!

  2. Pritariu-atstatyti paminklą būtina, o šituos kurie dabar valdžioje , nuteisti už jų darbelius ir susodinti per sekančią kadenciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.