Dulkys nupiešė pilną paveikslą apie GP ir informavo apie vakcinavimosi galimybę kas mėnesį

Pasiklausykime įtaigių ministro žodžių.

Pasidalinkime

Komentarų: 6

  1. kad vis toliau riboju savo priklausomybe nuo valstybiniu instituciju. Tiesioginiai bendravimai, naturalūs mainai ir visai neblogai sekasi. Bet jauciu tos institucijos nepaliks nei ramybėje, nei laisvėje, vadinasi eks juos pasalint :))

  2. nieko bendro su medicina neturintis, kaip sako ukrainos vyresne infekcioniste, tai kas dabar vyksta yra visiskas absurdas, skiepyti reikia tik nepersirgusios..ir tai ne visus.. boosteriai nieko gero neduoda..antra vakcina ypac pavojinga, padaugejo miokarditu skaucius jauniems vyrams, ir jaunieji serga dazniau po skiepo. 50% zmoniu turi imuniteta ir antikunus nuo prigimtes arba igijo persirgus kadanors eiliniu coronavirusiniu persalimu zmones kasmet serga coronavirusais ir b grupes kaip ir sars ..ir a grupes..ir turi imuniteta nuo visu atmainu kokio vakcina neduoda.

  3. Į kunigus jį mama norėjo leist, bet ir tam buvo per kvailas. Tai padarė ministeriu… Šlovė tau, O Protingiausioji Dulke, lai neišdulkins tavęs niekas lauk iš Lietuvos… Bujok per amžius…

  4. Klausantis sio „pono“,susidaro vaizdelis,kad korones virusas jau progresuoje sio galvoje.Manau veluojasi susismolinti pastiprinanciaja,ir uztvirtinanciaja dozes,kur siam reiketu ne kas 28 dienas ,bet kas antra diena atkisti savo peti ar subine duriui.O tai bus kaip amerikos bidonui,prasides teismai,ir pasirodys,kad jau liga isisenejusi,stipriai progresuoje,ir „ponas“ nepakaltinamas.??

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.