Kvietimas Andrių Tapiną veikti kartu

Atsiprašau Andriaus Tapino ir kviečiu veikti kartu. Vardan tos…

Parama: VšĮ „Mūsų TV“ Banko sąskaita: LT253500010014672482 (pervedant paramą, mokėjimo paskirtyje įrašykite PARAMA) Norintiems paremti

Paypal sistemoje: https://www.paypal.com/paypalme/musutv

Norintiems tapti mūsų Patreonais: https://www.patreon.com/m/musutv

Pasidalinkime

Komentarų: 16

 1. V.Ž.Lekstuti,gal reikia dėl referendumo,tuose lapuose ,nurodyti du adresus,pav.deklaruotas esu ten ar ten,o gyvenu ten ar ten.Tada niekas negalėtų prisikabinti.

 2. Laisves tv laidoje iskirpo sita atsiprasyma, bet aisku referendumo nepaminejo.

  Sakyciau verta, nes gal bent keli pagooglins kas tas Lekstutis…

  Pagooglins ir suzinos apie parasus

 3. Manau,kad ar rimtai ar juokais Vaidas pasiunte zinute,bet as visada buvau uz tai,kad geriau atsiprasyti viesai,nei dergti ar saudyti is patamsiu.Ir tapinas prisides gerai,neprisides irgi gerai.Nors kazkaip sirdyje,panasu,kad tas parasu rinkimas jau parduotas,tiksliau nupirktas tu,kuriems kelia nevilti,kuriu patrijarhusas tiesiai televizijoj tai pasake.keista,nebelike tu pagrindiniu branduolio orgtechniku??Kur jie,ka jie veikia su naujai inkorporuotu maidanu agentu MI 007 ?? Jokiu paaiskinimu,jokiu skaiciu,jokiu planu apie tolimesnius veiksmus??Ar gali sau leisti orgkomitetas ,kai kalbama apie tokiuos rimtus visai Lietuvai dalykus??

 4. Normaliai viskas. Svarbu komentuojant nepasiduoti bendrai tendencijai, kad tik kas nepagalvotų, kad jau aš išskirtinis (-ė). Susukai pasišaipymą iš tapino, kas protingesnis dar ir ras tame daugiau prasmės. O kiti tegu bėga paskui visą bandą, tokių visada buvo, yra ir bus, daugiausiai.

 5. Sveikas vaidai,
  geras jumoras, aš seniai tikio tikėjausi, kad pakviesi Tapkiną su savo lempiniais parašais.
  Šiaip tai grafiko skelbimas biški prasilenkė, tai jei dar važiuosi pro Kauną, tai parašus padėsim,
  bet reikia kažkaip kad būtų kokiam saite grafikėlis, ne video, tada būtų perfectum 🙂

 6. Sveikas vaidai,
  geras jumoras, aš seniai tikio tikėjausi, kad pakviesi Tapkiną su savo lempiniais parašais.
  Šiaip tai grafiko skelbimas biški prasilenkė, tai jei dar važiuosi pro Kauną, tai parašus padėsim,
  bet reikia kažkaip kad būtų kokiam saite grafikėlis, ne video, tada būtų perfectum 🙂

 7. Šitaip nusižeminti prieš juos,tai jau žemiau plintuso-iškrypimas kažkoks.Ar jis tikrai tikisi jų pagalbos renkant parašus?Tai vienas kelias-pas psichologus.

 8. Šitaip nusižeminti prieš juos,tai jau žemiau plintuso-iškrypimas kažkoks.Ar jis tikrai tikisi jų pagalbos renkant parašus?Tai vienas kelias-pas psichologus.

 9. Vaidai,su visa pagarba,net jeigu tai jumoras tai jis visai nereikalingas…is to jumoro oponentui vien pliusai,toliau kalbeti nera prasmes…

  1. Labai blogai kai žmonės nebesupranta jumoro… Na, ganėtinai tiesmukai Vaidas pasijuokė, bet atsirado „nepavijusių“… Visuomenė tikrai serga. Va, kažkap tep…

  1. Žiūrim kad šūdas gaunasi – renkam ,renkam , o parašų tik 50000 . Kitus Butkevičius sugadino . Reik Tapino pagalbos . Bet juk jis nedurnas – nerinks , bet apsimesiu durniuku ir pasiūlysiu …

 10. Gerbiamas Vaidai, Jūsų kalba man skamba kaip ironija… Manau, ne vietoje ir ne laiku… Norėčiau, kad bent jau preliminariai paskaičiuotumėt, kiek tų parašų jau surinkote?! Esate aktyvus, pareigingas, tačiau nuotaikos žmogus… Linkiu Jums sėkmės!!! Dėkoju už pastangas.

 11. Manau be reikalo sitas atsiprašymas,emetes rinkti parašus ir jai matot,jog reikiamo skaiciaus nesurinksite,vadinasi Lietuvoje yra viskt gerai ir zmonems nusišvilpt ant to jusu referendumo!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.