Komentarų: 2

  1. kokia tragedija Ragelskiui,seime nupuoše eglutes,va je…pasipuoškit Laurynai namuose eglute ir dziaukites i valias..jug niekas netrugdo?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *