Cirkas Šiauliuose!

Šiauliuose esančio prekybos centro „Bruklinas“ administratorė (bent taip ji prisistatė) Jurgita Norvaišienė visomis išgalėmis bandė trukdyti rinkti parašus privalomajam referendumui dėl 100 000 parašų kartelės sumažinimo. Iš pradžių ji pati bandė išvyti lauk parašų rinkėjus iš viešos automobilių stovėjimo aikštelės, tuomet atsiuntė apsauginį ir galiausiai iškvietė policiją. Tuomet visais būdais bandė įtikinti atvykusius pareigūnus išvyti lauk parašų rinkėjus… Kaip visa tai vyko, pamatysite vaizdo reportaže.

Parama:
VšĮ „Mūsų TV“ Banko sąskaita: LT253500010014672482 (pervedant paramą, mokėjimo paskirtyje įrašykite PARAMA)

Norintiems paremti Paypal sistemoje (pervedant paramą, mokėjimo paskirtyje įrašykite PARAMA): https://www.paypal.com/paypalme/musutv (mokėjimo paskirtis – PARAMA)

Norintiems tapti mūsų Patreonais: https://www.patreon.com/m/musutv

Galite mūsų veiklą paremti skirdami 1.2 procento savo pajamų mokesčio:
Kiekvienais metais galima pateikti prašymą, kad sumokėto pajamų mokesčio dalis (iki 1,2 procento) būtų pervesta Mūsų TV, VšĮ (kodas 305909094), kuri yra paramos gavėjas.

Kaip pateikti prašymą?

Jeigu jau esate raštu arba elektroniniu būdu pateikę Prašymo FR0512 04 formą, tai vėl šią formą užpildyti ir pateikti galite anksčiau teikto prašymo duomenų pagrindu tiesiogiai portale arba jo duomenis parsisiuntę į savo kompiuterį:

Pasirinkite anksčiau teiktą FR0512 04 formos prašymą
Pakoreguokite prašymo duomenis ir jį pateikite.
Trumpa FR0512 04 formos laukelių pildymo instrukcija:

5 – 2021
6S – žymėti X simboliu
E1 – įvesti 2
E2 – įvesti 305909094
E4 – įvesti 1,2
E5 – įvesti mokestinį laikotarpį, iki kurio skiriate paramą: jei norite dar 1 metų paramą skirti mums, įveskite 2021, o jei 3 ar 4 metų paramą – atitinkamai 2022 ar 2023.
Nuo 2022-01-01 priimama tik elektroniniu būdu per EDS (https://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradin…) pateikta prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį forma FR0512.

Pasidalinkime

Komentarų: 16

 1. Reiktų nepalikt nenubaustus, nei policininkus, nei tą administratorę už bandymą trukdyt rinkt Referendumui parašus

 2. Jei nežino įstatymų, tai tegu nekalba to ko nežino. Jei nežinai ar gali būti ar ne, tai nieko ir nedarai. Čia lygiai kaip aš dabar imčiau užvožčiau kam nors į galvą ir sakyčiau: „aš pagal įstatymą turiu teisę taip elgtis“, o po kurio laiko pagalvojęs sakyčiau: „oi, atsiprašau suklydau“. Kaip tada pats jaustumeisi? – nematau tame nieko profesionalaus.

 3. LEKŠTUTE, būtinai paduokite „Bruklino“ vadovę į [teismą] dėl trukdymo. Nebūkite tokie kaip sisteminiai kurie joja tik ant pačių pažeidžiamiausių, pvz., apsauginio, kuris padarė analogišką pažeidimą ir jį padavėte į [teismą].
  Lauksiu informacijos apie tai, ką darysite dėl „Bruklino“ administratorės.
  Policistai, kadangi atsiprašė, tegul būna. Akivaizdžiai jau suprato savo klaidą.

  1. Jei nežino įstatymų, tai tegu nekalba to ko nežino. Jei nežinai ar gali būti ar ne, tai nieko ir nedarai. Čia lygiai kaip aš dabar imčiau užvožčiau kam nors į galvą ir sakyčiau: „aš pagal įstatymą turiu teisę taip elgtis“, o po kurio laiko pagalvojęs sakyčiau: „oi, atsiprašau suklydau“. Kaip tada pats jaustumeisi? – nematau tame nieko profesionalaus.

 4. Na, šiai moteriškiai didelis minusas. Gėda!
  Vaidi nusiųskite Bruklino savininkams, kaip jų darbuotoja ne savo darbus dirba darbo metu.

 5. Nereikia žinoti jokių įstatymų. Užtenka žinoti vienintelį dalyką: visi įstatymai kyla iš žmogiškumo. O jei jums atrodo, kad kažkas kažką sako tokio, kas prieštarauja sveikam protui ir žmogiškumui, tai tiesiog paprašykite, kad pateiktų jums nuorodą į tą įstatymą, potvarkį ar dar kokį dalyką kuriuo remiantis jis kažką bando jums įrodyti. O jei įstatymas iš tiesų prieštarauja sveikam protui ir žmogiškumui, tai jis turi būti keičiamas ir anksčiau ar vėliau bus pakeistas. Šiuo atveju sveikas protas sako: kas tik nori be jokių apribojimų (nėra nei durų, nei langų, nei užtvarų) įvažiuoja į aikštelę, vadinasi ir parašų rinkėjų mašiniukas gali ten atvažiuoti. Vaidui net nereikia skaityti to kažkokio straipsnio ir taip akivaizdu. O ką sako kažkokia bobelka ar pastumdėlis policininkas, tai mažiausiai turi rūpėti. Stiprybės tau Vaidai kovojant su tais pastumdėliais!

  1. Pareigūnas dar nėra visiškai beviltiškas, nes supratęs, kad klydo, priėjo ir atsiprašė

   1. Zinot,kolega,mano nuomone su Jusu sutapo.Tikrai policininkas pasielge kaip tikras pareigunas,ir tai ne man vienam suteikia vilties,kad sis pareigunas vertas pareiguno vardo.O kad jis ne visus kodeksus zino,tai velgi,gyvenimas privers ismokti kai va tokiu situaciju dauges.Kad Vaidas karys uz tiesa jau senai matem,bet siuo atveju pagarbos nusipelne policijos patruliai.O apie prekybos virsininke,tai norisi paklausti jos vadovu,ar Jus ponai patenkinti tokia vedeje ir jos tokiuo darbu??Pasiuskyt ja pirma i bent jau paprasta prekybos amatu kolegije ar tiesiog i prekybos mokykla.Ten desto jau pirmam semestre prekybos orgtechnikos pagrindus,kur pagrindu pagrindas yra visais budais organizuoti pirkeju pritraukima,o ne kliudyti pirkelams naudotis prekybos taskais.Po to ,kai maciau kaip elgesi ponia,as asmeniskai i ta prekybcentri niekada nekelsiu kojos.

 6. o kas gali žinoti tūkstančius įstatymų, potvarkių, nutarimų, sprendimų, kurie kas dieną kepami dešimtimis. Vat taip ir gyvenam, būdami kvailių vietoj, o valdžiai tik to ir reikia, jiems labai lengva valdyti tamsią biomasę….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.