Imunologas, netyčia pakliuvęs į TV3 eterį ir pasakęs tai, ko „nereikėjo“ sakyti

Dainius Kepenis: „Sakyčiau šios imunologo, Nacionalinio vėžio instituto (NVI) mokslininko dr. Ado Darinsko mintys pretenduoja tapti ledlaužiu visoje šioje psichodemijos valdymo politikoje. Per mažiau nei 10 minučių imunologas pasakė tai, apie ką nedrįso pasakyti dauguma Lietuvos mokslininkų. Skirkite 9-10 minučių savo laiko ir suprasite, kad Lietuva tikrai bunda.“

Pasidalinkime

Komentarų: 46

 1. Skaičiau komentarus kas prieš, tas ir liko prieš. Nieko negirdi, ką jis sakė, aš jau prieš virusą žinojau. Kai pasakė kokio tipo čia virusas jau supratau kas bus. Elementarios primityvios žinios bet kokiam medicinos vadovėlyje apie imunitetą ir virusą gali rast. Bet kai paskaitai istoriją ir matai, kad ir seniau žmonės iš baimės nesąmones darydavo. Degino raganas, nors ten buvo ne raganos. Gydydavosi gyvsidabriu, nors nuo to numirdavo. Nuleidinėdavo sau kraują, nors to nereikėdavo ir gyjimui tik trukdydavo. Per ispanišką gripą girdėjau apkaltino kažkur šunis ir visus iššaudė vien dėl to, kad kažkas paleido gandą kad per juos liga plinta. Kates per marą masiškai išžudė ir padidino maro plitimą, nes pasirodo per žiurkes jos plito. Mažiau kačių-daugiau žiurkių. Nu ir tttt… Kai žmones užvaldo panika, jais labai paprasta pasidaro manipuliuoti. Jie tiki tuo ko nėra ir nustoja tikėti tuo kas akivaizdu ir logiška. Panika galingas ginklas. Skiepų dozę vieną, nu dar vieną, blemba gal dar vieną. Nieko mes neišmokom, skirtumas nuo praeities tik, kad dabar vietoj arklių yra mašinos ir turim Smartphone.

  1. Daugeliui žmonių prieš Antrąjį Pasaulinį karą buvo stebuklas buvo matyti kaip išgyja ilgametės kūno žaizdos kai suleidžiami antibiotikai. Antibiotikai gelbėjo daug žmonių, kai dėl pneumonijos plaučiai priplūsdavo skreplingo bakterijų kupino marmalo, – natūralūs antibiotikai bakterijas paprasčiausiai išdegindavo, taip palengvindami organizmui kovą su liga. Dabar mes gyvename laikais, kai bakterijos vis labiau atsparios antibiotikams, todėl ir yra poreikis vakcinuotis nuo virusų, kurie ir sukelia ligas dėl kurių plaučiai užsipildo bakterijomis. Nes tą marmalą valyti iš plačių vis labiau tenka patiems savo krauju kaip tai teko daryti mūsų proseneliams besigydžiusiems žolelėmis prieš Pirmąjį Pasaulinį karą. Tik tiek, kad dabar ligoninėse aukšto lygio chirurgija higieniška ir gera diagnostinė aparatūra.

   1. Supaioniojai virusus su bakterijom. Beleka cia prisapaliojai.

   2. Karoli, stengiausi paaiškinti paprastai. Jeigu susirgtum plaučių uždegimu, tai jį sukelti galėtų bakterijos arba virusai. Abiems atvejais tau paskirtų gydymą antibiotikais. Nes bakterinio uždegimo atveju antibiotikus naudotų prieš tiesioginį sukėlėją pneumokokinę bakteriją, o viruso atveju tau antibiotikus skirtų, nes plaučiuose skiriasi skystis, o antivirusinius vaistus skirtų mažinti virusinei infekcijai, kad organizmo apsauginės sistemos neperkaistų. Taigi jeigu toks paprastas paaiškininmas tau netinka, o vistiek norėtum suprasti, skaityk enciklopediją, pradėk nuo bakterijų sukeliamų ligų, tuomet kaip virusai įsiskverbia į ląstelę ir įterpia ten savo DNR. Kam biologija įdomi, šituos dalykus dar mokykloje išsiaiškina ir dešimtukus gauna per testus ar kontrolinius.

 2. Aš jau seniau sakiau, kad jokia vakcina nėra joks vaistas, o tik nuodas tavo kūnui. Jei jis būtų vaistas ir gelbėtų nuo virusų, tai pirma dozė susileidus į savo kūną tave išgelbėtų. Bet taip nėra ir nebuvo susileidai dvi dozes marmalo ir jokio sveikatos poveikio nepajutai, tik pakenkė tavo sveikatai šitas marmalas. Vieni asilai siūlo jums marmalą susiliesti, o kiti jų tiki ir visa tai daro. Nes tai kurie tiki ir tai daro, jie visi yra begalviai ir kvailiai. Tai yra tikra tiesa. Nes aš jokio marmalo į savo kūną nesileidau ir esu sveikas , kaip sveikas ridikas.

  1. Žmogų išgelbėti gali laiku ištiesta ranka jeigu žmogus skęsta, arba jeigu žmogus eina mašinai po ratais, o vaistai paprastai turi gydymo kursą, kuris gali trukti keletą mėnesių. Yra ir greito veikimo vaistai, – tai nuskausminamieji, įvairūs stimuliatoriai, tačiau lėtinių ligų gydymas ilgas procesas. Į ligų gydymą galima žiūrėti kaip į vaikų auginimą, kuriems reikia dėmesio, švelnumo, nuolatinės priežiūros ir meilės.

 3. Jis nieko naujo nepasakė. Čia tik išsižiojaliai antivakseriai nifiga nesišaudo šiose situacijose. Mane tik prajuokino jo pozicija, sako skiepas gerai, sumažino mirtinguma. O paskui sako nereikia skiepo, tegul būna natūrali atranka, tegul miršta kam reikia.
  Kvailo žmogaus žodžiai.

  1. Atsiprašau, gerbiamasai,kokio žmogaus žodžiai – „kvailo”???
   Kiek girdėjau, vakseriai „tiki mokslu”.
   Tai ir buvo mokslininko imunologo žodžiai, ir Tai – buvo tiesa, o ne„ migla pučiama į akis” ar šlykštus melas !!!
   Kai kas jau pasimetė savame mele…
   Liūdna, kad leidžiate sau šmeižti ir žeminti kompetetingus toje srityje žmones, iškeldamas aukščiau savo ale „išmąstymus”….

   1. Šiaip jau vyrui reikėtų eiti į darbo pokalbius, jei namuose nuobodu. Tačiau žvelgiant bendrai Lietuvoje gamina tik reagentus vakcinoms. O dirbti rimtą mokslinį darbą petys į petį su geriausiais pasaulio mokslininkais kuriančiais vakcinas yra sudėtinga – reikia tinkamų sąlygų ir atsidavimo. Bet kuriuo atveju gali atrodyti, kad galimybės produktyviam darbui atsiras pasibaigus pandemijai. Tačiau ir dabar geros sąlygos imtis tyrimų ir kitokios veiklos. Juk imunologo veikla gali būti tik tarpinė stotelė link praktinės medicinos, tiriamosios ar gamybinės farmacijos, o taip pat galima save realizuoti edukologijos ir kitose sveikatos ir sveikatingumo užtikrinimo srityse.

 4. Man patinka tas nuoširdus ir griežtokas tėviškas tonas. Vyrams tikrai gali pasivargti namuose būnant su vaikais. Ypač jeigu baigus aukštuosius mokslus padedant vaikui mokytis tenka grįžti prie elementariausių dalykų, kai tuo metu pasaulyje žmonės turi galimybę prisidėti didinant kolektyvinį žmonių imunitetą gerinant vakcinas ir tvariau organizuojant gyvenimą, kad virusai vis silpniau mus veiktų. Aišku kaip tėvai linkę skubinti vaikus – greičiau valgyk, greičiau apsirenk, gauk geresnius pažymius, taip ir mes esame linkę skubinti gydymo ir mokslo įstaigų žmones siekdami greitesnio pasveikimo ir sveikatos. Greitos mašinos ir lėktuvai leido mums gerokai padidinti greitį ir sutrumpinti keliones, dėl to ir mus supantys mikroorganizmai tarp žmonių išplinta sparčiau.

  1. Kada Jūs praleidote žinią, kad vakcinos nekuria kolektyvinio žmonių imuniteto? Ir kodėl Jums užkliuvo ir išskaitėt tai ko jis visai nenorėjo pasakyti, kad apskritai visiems vaikams didžiulė žala padaryta sėdint namuose, atsiskyrus nuo bendraamžių, ar apie ekranų žalą ką nors skaitėte? Esu tikra tam žmogui nevargas užsiimti su savo vaikais. Bet Jums vargas yra pamatyti, įžvelgti, duoti galimybę kitai tiesai negu tai, kuri Jums buvo prifarširuota tv3, lrt, lnk, delfio ir 15 min, išjunkite televizorių ir pradėkite klausytis tikrų istorijų. Žmonės bunda. Bet tokie kaip Jūs turbūt niekada.

   1. Pažvelkite globaliau. Pavyzdžiui į Kiniją ir kaip jie griežtai suvaldė pandemijos pradžią ir kaip sunku iš jų buvo gauti informaciją apie ligos plitimą ir gydymą. Netgi ir dabar iš Kinijos galite sužinoti tik apie sumažėjusias gamybos apimtis ir pyktį dėl glaudesnio Taivano bendradarbiavimo su užsieniu. Kaip Jums toks virš milijardo žmonių turinčios šalies uždarumas, kuri nesicackina su kiekvienu kuris nori /nenori vakcinuotis, o susirgusius žmones iš namų išveža ne sanitarai, o ginkluota kariuomenė. Mėgaukitės laisve.

 5. seniai jau kalbėjo nemarmaliuoti mąstantys apie tai, ką šis „vėlai atsibudęs“ (gal gerai, kad vėliau negu niekad) porina. Tik kirba klausimas tiems „staiga atsibudusiems“: kodėl dabar išdrįsote „apsireikšti“? Kas paskatino: nebeįeinate su 2dozėm į PC, kavines?

  1. Niekas jų ankščiau neleido į LRT pasakyti savo nuomone, stebuklai kaip dabar leido.

   1. Ne lrt, o tv3, tai komercine tv, reportazai tokie, kad sukeltu provokacijas

 6. Šaunuolis. Daugiau tokių žmonių! Nuo gripo ir jo pasekmių seniau mirdavo ir nemažai žmonių ir nieko – išgyvenom. O dabar idijotizmas kaip filme idiokratija 2006m komedija.Kas liečia nuotolini mokymą ,tai baisu . Aš pats dirbu profesijos mokytoju ,praeitų metų karta žlugus.Man gaila vaikų ir pačios ateities kas mūsų laukia.

 7. Kas liečia karą prieš žmones, tai Pasaulyje KARAS BAIGTAS. Žmonės rašė „tiesa visada nugali“ „Antivakseriai“ – kaip su pajuoka gėlė protingiausius tautos žmones piktavaliai netolerantiški nevisiški žmonės – liko teisūs, nes iš pat pradžių buvo tiesos pusėje. Įtampos židiniai kurį laiką dar bus, bet tik tose neišmanymo debesėlių užtemdytose vietose, kur atatinkami postininkai, nesuvokdami savo neišmanymo iš inercijos darys toliau nusikalstamus žingsnius. Matomai mūsų toks likimas, kurį reikės atidirbti. Stiprybės teisiesiems ir didelis ačiū!

 8. Ka jis pasakė apie viruso galvas ta jau protingi žmonės pernai vasara iš užsienio portalu dėstė kad yra specifinis įmunitetas sudarytas su vakcina kuris sukaiko tik viena „futbolo“ žaidėja o visi kiti laisvai muša tau į vartus ir tu susergi o naturalus įmunitetas sulaiko visa „futbolo“komanda ir tu laimi prieš liga. Todėl reik galvoti kad reikia išsaugoti savo naturalu įmuniteta ir buti sveikam o į ligoninę pakliuves tikrai busi į kapus nugyditas ir busi statistinis vienetas.

   1. Patarimas: kitą kartą prieš komentuojant jus geriau knygas paskaitykite knygas.

   2. Bakterijos apie dešimt kartų didesnės už virusus. Bakterijos yra paprastos graužikės, kaip žiurkės graužiančios visokias atliekas ir dergiančios po savimi. Jeigu terpė tinkama veistis, kaip pavyzdžiui plaučių uždegimo atveju, tai pūliuojančių plaučių viduje bakterijų gali prisiauginti milijonai kaip kelias dienas ant viryklės šiltai paliktame sriubos puode. O virusas veikia kiek kitaip, jis veikia tame pačiame lygmenyje kaip susidaro žmogus moters gimdoje kai susijungia dvi DNR grandinės. Tai reiškia, jad virusas yra pajėgus išardyti DNR kurį mes paveldime gimdami. Dabartinės vakcinos nuo virusų yra labai atsargaus veikimo, jos tiesiog stengiasi surišti virusui rankas, kad jos negalėtų aptikti silpnos vietos mūsų organizme. Šiek tiek stipriau veikia antivirusiniai vaistai, kurie stabdo jau į organizmą prasiskverbusių virusų veikimą.

 9. Ar darinskas jau persiauna batukus??Kazkada tas darinskas pasake per tv ,jog vaakcinos nuo plandemijos ,yra vaakcinu klasika ir nieko naujo???Matyt nezinojo ,kad sios isskirtines ir susideda is grafeno hidroksido,ir kitu nano daleliu,kurieu ankstesnese „klasikos „vaakcinose nebudavo??Gal as klystu??Ilga laika nesirode sis ponas ekranuose,matyt simonycios milijardu lietu skaiciavo,o dabar suprates,kad pasaulis nebesileidzia durninti,batukus aunasi??Galetu pakomentuoti ponas apie klasika vaakcinas???

   1. Taip,yra grafeno hidroksidas,netgi ne grafeno oksidas.Paieskok yra apie tai labai rimto mokslininko aiskinimas.Ir kokias funkcijas atlieka tas grafeno hidroksidas.Ir cia ne lietuvisku medicinos profesoriu simonycios,dulkio ar veryguso prielaidos.

 10. isijaute zurnaliuga,bet ir idijotas jis ka galvoja,kad zmones kvailesni uz ji…vien tai kad slusni pasikviete vemti norisi

   1. Man patinka tas nuoširdus ir griežtokas tėviškas tonas. Vyrams tikrai gali pasivargti namuose būnant su vaikais. Ypač jeigu baigus aukštuosius mokslus padedant vaikui mokytis tenka grįžti prie elementariausių dalykų, kai tuo metu pasaulyje žmonės turi galimybę prisidėti didinant kolektyvinį žmonių imunitetą gerinant vakcinas ir tvariau organizuojant gyvenimą, kad virusai vis silpniau mus veiktų. Aišku kaip tėvai linkę skubinti vaikus – greičiau valgyk, greičiau apsirenk, gauk geresnius pažymius, taip ir mes esame linkę skubinti gydymo ir mokslo įstaigų žmones siekdami greitesnio pasveikimo ir sveikatos. Greitos mašinos ir lėktuvai leido mums gerokai padidinti greitį ir sutrumpinti keliones, dėl to ir mus supantys mikroorganizmai tarp žmonių išplinta sparčiau.

  1. Žmogus žino ką sako !Vien komentarų paskaičius susidaro vaizdas,kad pusė Lietuvos – beraščiai,o dar kritikuoja.

   1. Nesuprantu ar tai tiesiogine laida buvo, ar montazas sukarpant zmogaus mintis…Toks jausmas, kad girtas kalbejo, vienu sakiniu teigia, kitu nuneigia…O imunologo reziume viena – eisi per dvara, must gausi; neisi per dvara, vistiek must gausi…ir isvis tai kam tas dvaras, gyvenkit sau ir darykit ka norit…Diletantas konkretus…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.