Sausio 13-ąją V. Landsbergis prabilo rusiškai (video)

Po Sausio 13-osios minėjimo prie Seimo, Tarybinis profesorius prabilo rusiškai! „LDiena.lt“ redaktorius Laurynas Ragelskis be vargo įkalbėjo Vytautą tarti savo žodį rusiškajai auditorijai. Vytautas, neišdrįsęs tarti nei žodžio Sausio 13-osios minėjime, nuleidęs galvą suprato, kad „žaidimas baigtas“.

Pasidalinkime

Komentarų: 6

  1. Žaidimas tikrai baigtas… Ir pats senis jau baigiasi,,,Nenorėčiau taip įžeidinėti, bet viskas per jį…Tebūna jo paskutinės dienos vis tik be keiksmų iš šalies,,, Aš seniems žmonėms atleidžiu viską…

  2. Niekaip negali kgb agentas dedule islipti is sios organizacijos .Jau nekalbau ,kad viesai nera issizadejes duotos priesaikos kgb ,bet tuos metodus propaguoje ir reklamuoje net tokios Lietuvai brangios sventes proga.Gal jau kgb pakele laipsni ,ar tiesiog paaukstino pareigom (ypatingame slaptume)??Bet kuriuo atveju melynoji gelele neuzmaskuos nusikaltimu padarytu Lietuvos zmonems,nepasleps ir „talento“ isvadinti Lietuvos zmones ivairiausiais pravardziavimais ir minejimo proga bandymo priklijuoti dar ir jedinstvienykais.Susigesk senas ozy,nors giltinei i shikna alsuodamas.

  3. Senas Landsberg ožys SUPYDAFILYJO SU VAIKAIS. GARBAČIOVO BYBČIULPYS LANZBERGKOMUNA FAŠYST. GREITAI,GREITAI,GREITAIKAPUT!

  4. Žaidimas tai gal ir baigtas, bet ar kova tikrai baigta ? Manau kad ne – anie įsikibę dantimis laikysis iki paskutinio. Tiesa mūsų pusėje ir mūsų daug. Jų tik maža grupelė nors ir su dideliais pinigais ir iš mūsų pagrobta valdžia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.