Pas kaimynus į Baltarusiją. Taikdariška Lietuvos piliečių delegacija

2022 m. sausio 17 d. į Baltarusiją išvyksta taikdariška Lietuvos piliečių delegacija santykiams su kaimynine šalimi atkurti. Santykiams, kuriuos visiškai sunaikino nusikalstama landzberginės valdžios politika. Delegacija susitiks su aukštais pareigūnais, oficialiais Baltarusijos parlamento atstovais. Grįžta Taikos parlamentarai sausio 20 dieną.

Pasidalinkime

Komentarų: 1

 1. Sėkmės Jums visiems. Nekreipkite dėmesio į išpuolius, jų tik daugės ( pils purvą kiek begalėdami). Laikykitės ir nepasiduokite. AČIŪ ums.

 2. Sėkmingos, prasmingos, turiningos, teisingos, šventos kelionės! Mes 💗 su jumis!

 3. Oi parodysit.. oi sutiks.. Jie dabar turi daug laiko sutikimui, kadangi niekas be Zimbabvės ir Putniko V. su jais nebendrauja. Kad tik nenukąstų galvos pamatę ištiestą jūsų ranką.
  Aiškiau sakant, važiuojat pas vietinę šaiką. O su tais, su kuo santykiai geri ir dabar, kurie mušami ir kalinami randa jėgų pasakyti gerą žodį, palaikyti lietuvius, jums neleis pabendrauti. Spyriositės? – Išmes. Gerai jei nepasodins. Bet vizitą ištiražuos! Tokią dovaną carui padarysit..
  Beje, vietiniai administratoriai, už tokį aktą, laisvai gali pasiūlyti palaikyti Paleckiui draugiją. Niekaip nesuprantu, ar jie apsimeta, ar jūs ten stogą turit.
  Sėkmės, linkiu grįžti.

  1. nuvežkit svetlaną – ji per ilgai jau čia užsisėdėjo ir iš Lt mok. mokėtojų per daug gerai gyvena.

  2. Valio …. Visi bomžai važiuosime kartu … Prisipirksim pigaus šnapso . Gal ir batka su mumis kartu prisiliobs …
   Daugiau juk nieko ta mūsų kelionė neduoda – gal dar Rusijos Tv mus parodys .

 4. Sulysim visi batkai į užpakalį … Gal duos karbauskiui trašų pardavinėti Lietuvoje.

 5. mano nuomone Taikos Delegacije atlieka darba tu ,kuriem toks darbas numatytas valdziagyviu darbu sutartyse,kur jie net priesieke dirbti,ka numato Lietuvos Konstitucija.Delegacijai sekmes.Tikiuosi pavyks atkurti bent minimalius kaimyninius santykius.O landsbergiu teliokas su visa savo shobla gal susipras pasidalinti gaunamais atlygiais su tais,kurie uz juos dirba sazines ir doros vedini??

 6. Tas Anonimas jau užkniso su savo sapalionėm. O šitiems patriotams linkiu geros kloties. Atsilaikykit prieš terorą, grasinimus kurie jūsų laukia ( iš mūsų valdžiukės.) Labai gražus ir geras jūsų gestas. Linkiu jums kuo geriausios sėkmės. Telaimina jus Dievas.

 7. …Kiekvienas žingsnis link taikos, link kaimyniškos bičiulyste, kaimyniško bendradarbiavimo yra pagirtinas….taip ir tik taip reikia atstatyti tiltus su kaimynais, o ne deginti….

  1. Jūs šaunuoliai – važiuokite ir pas Putiną į Rusiją .Pasiprašykite į jos sudėtį . Paleckio senelis jau taip padarė . ..

 8. Tautos išdavikai išvyksta . Reikia ir Karbauskį pasiimti … Paskui – kelionė į Kiniją … Irgi nieko nereiškianti .

  1. anonimike,padidink greitį , nes visiems nespėsi uždavinėt klausimus… 🙂 .Patriotams sėkmės visame kame.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.