Komentarų: 23

 1. Atkreipkite dėmesį, kad tapkinas į Ukmergę atvežė labiausiai tautą piktinančius politikus ir ne be reikalo taip daro, jo tikslas parodyti savo reportažuose, jog tauta neva pati nenori su politikais kalbėtis, todėl nepagrįstai šaukia, kad su jais nesikalbama. Ten kalbėti juk nėra su kuo, nes jie kitų nuomonių negirdi, tik vieną savo ideologiją varo. Patarimas gal būtų toks ateičiai, reikia pasinaudoti tapkino akcija ir prieš paprašant „akcininkus“ išvažiuoti lauk reikėtų kiekienam susirinkusiam ir nepritariančiam dabartinei valdžiai piliečiui sudalyvauti – prieiti prie atvežto polinio veikėjo (galima net po du kartus) ir nesiveliant į demagogijas, taktiškai pasakyti tik vieną sakinį – „aš už jus balsavau, tačiau prašau dabar atsistatydinti, nes nepateisinate lūkesčių“, visus tokius pareiškimus reikėtų fiksuoti video įrašu ir viešinti.

 2. Tapinas patyręs propagandistas, jo tėvas plovė smegenis tarybiniais laikais, išmokė ir sūnelį. Be to jis gerai „šeriamas“ sorošiniais pinigais.
  Sąjūdžio mitinguose kvailai kalbančius nenušvilpdavome, o skanduodavome „gėda“, „lauk“, padainuodavome : „namo, namo, sveteliai, namo“. Manau tokia dainelė labai būtų tikusi ir Ukmergėje.

 3. Tai kodėl niekas nešneka su parlamentarais ? Atvažiavo pašnekėti , o celofanas neleidžia . Paskui vėl sakys kad su liaudim nesišneka 😀

   1. Asiliuk – strikeri , prie ko čia parlamentas ,kai kalba eina apie parlamentarus .

   1. Nu kad nesiraitė Tapinas – visus gražiai nusodino . Raitėsi celofanas – pingvinas . Net gyrė Tapiną .

 4. Antanas nunese liaudi nuo tapino. Kas ta zurnaliste su ruzavu paltu? Grazi. Vien del jos eiciau i mitinga. Saunuolis Antanas.

  1. Bet liaudies tai daug buvo … 😀 Net kokia 40 žmonių . Su visais žydrais ir celofanais … Bedarbiai ir pašalpiniai . Normalūs tai juk dirba .

  1. Visiškas fiasko, nepavyko Tapinui padaryti propagandinį renginį. Matai, anot Tapino, visa Ukmergė nesusirnko, tad sprendžia, kad dauguma ukmergiškių jį palaiko. Ar ne absurdas? Ant juodo sako balta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.