DĖMESIO!!! Prasidėjo teismai už nusikaltimus žmogiškumui prisidengiant pandemija (LT subtitrai)

Grupė tarptautinių teisininkų ir teisėjas atlieka kriminalinį tyrimą, pagrįstą JAV Didžiosios žiuri proceso pavyzdžiu, siekdami visuomenei pristatyti visus iki šiol turimus COVID-19 nusikaltimų žmoniškumui įrodymus prieš „vadus, organizatorius, kurstytojus ir bendrininkus“, kurie padėjo, kurstė arba aktyviai dalyvavo kuriant ir vykdant bendrą pandemijos planą. Šis tyrimas yra žmonių, žmonių ir dėl žmonių, todėl JŪS galite būti prisiekusiųjų nariais.
Parodant išsamų vaizdą apie tai, su kuo susiduriame, įskaitant geopolitinį ir istorinį foną, procedūra yra skirta informuoti apie faktinį dabartinės, užgrobtos sistemos ir jos institucijų žlugimą, ir dėl to būtinybę patiems žmonėms atgauti savo suverenitetą ir pirmiausia sustabdyti šios plandemijos priemones, atsisakant jų laikytis, kartu su būtinybe skubiai pradėti kurti savo naują sveikatos apsaugos, švietimo, ekonomikos ir teismų sistemą, kad būtų atkurta demokratija ir teisinė valstybė, remiantis mūsų konstitucija.

Pasidalinkime

Komentarų: 3

  1. Sveikinu ,pagaliau prasidejo pasaulio zmonijos gelbejimo operacija.Sveikinu ir gelbejimo armijos teisingumo vada pona Reiner Fuellmenich ,visa Jo komanda.Esu dekingas ,kad dar pasaulis tokiu garbingu zmoniu.Linkiu siems zmonems Dievo apsaugos .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.