Mariaus Jonaičio ir Vaido Žemaičio komentaras dėl Antano Kandroto sulaikymo

Autorius:

Marius Jonaitis:

„Bauginimo akcijos tęsiasi.
Prieš valandą pas A. Kandrotą į namus per balkoną įlipo grupelė pareigūnų ir išsitempė jį į kalinimo įstaigą. Net sukrautų daiktų nedavė pasiimti.
Kiti sakys, jog tai ir reikia, čia vykdomas teisingumas. Antanas yra kaltinamas byloje dėl nesumokėto pridėtinės vertės mokesčio (už 20 000 eu). Esmė tame, jog jis klasifikuojamas net ne kaip pats grobstytojas o kaip padedantis.
Nesigilinsiu į bylos detales, nes jos ir nežinau, tačiau tas uolumas mane kiek juokina. Tai kodėl mūsų miela teisėsauga nėra tokia uoli Eligijaus Masiulio atveju? Priminsiu, jog 2016 m. gegužės 12 d. Specialiųjų tyrimų tarnyba paskelbė, kad pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl įtariamo E. Masiulio kyšininkavimo, papirkimo ir prekybos poveikiu stambiu mastu. Politiko namuose buvo rasta 250 tūkst. eurų. Ir ką Jūs manote? Masiulis laisvėje! Ramiai laukia senaties termino.
Tad tiek Antano Kandroto byla, tiek ir vakarykštės kratos pas mokytoją Astrą (priešpensijinio amžiaus mokytoja kaltinama valstybės perversmu ir riaušių organizavimu!) net ir pačiam naiviausiam asmeniui rodo, jog čia yra politinio užsakymo dalis.
Landsbergistinės chuntos atstovai bando nutildyti drąsiausiai jiems besipriešinančius o tuo pačiu ir kitiems parodyti, kad „žinokit kas gali būti!“.
Nežinau ar kas išsigąs, o jeigu ir pridės į kelnes tai lai ir mirksta savo išskyrose. Mano atsakymas, jog gana bijoti. Per tas dideles iš baimės akis leidome atvirai nusikalstamai chuntai virš 30 metų melžti ir naikinti mūsų šalį.
Todėl dėkime visas pastangas, kad suimti ir įkalinti būtų tikrieji mūsų Tėvynės naikintojai.“

Vaido Žemaičio komentaras:

Parama:
VšĮ „Mūsų TV“ Banko sąskaita: LT253500010014672482 (pervedant paramą, mokėjimo paskirtyje įrašykite PARAMA)

Norintiems paremti Paypal sistemoje: https://www.paypal.com/paypalme/musutv (mokėjimo paskirtis – PARAMA)

Norintiems tapti mūsų Patreonais: https://www.patreon.com/m/musutv

Galite mūsų veiklą paremti skirdami 1.2 procento savo pajamų mokesčio:
Kiekvienais metais galima pateikti prašymą, kad sumokėto pajamų mokesčio dalis (iki 1,2 procento) būtų pervesta Mūsų TV, VšĮ (kodas 305909094), kuri yra paramos gavėjas.

Kaip pateikti prašymą?

Jeigu jau esate raštu arba elektroniniu būdu pateikę Prašymo FR0512 04 formą, tai vėl šią formą užpildyti ir pateikti galite anksčiau teikto prašymo duomenų pagrindu tiesiogiai portale arba jo duomenis parsisiuntę į savo kompiuterį:

Pasirinkite anksčiau teiktą FR0512 04 formos prašymą
Pakoreguokite prašymo duomenis ir jį pateikite.
Trumpa FR0512 04 formos laukelių pildymo instrukcija:

5 – 2021
6S – žymėti X simboliu
E1 – įvesti 2
E2 – įvesti 305909094
E4 – įvesti 1,2
E5 – įvesti mokestinį laikotarpį, iki kurio skiriate paramą: jei norite dar 1 metų paramą skirti mums, įveskite 2021, o jei 3 ar 4 metų paramą – atitinkamai 2022 ar 2023.
Nuo 2022-01-01 priimama tik elektroniniu būdu per EDS (https://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradin…) pateikta prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį forma FR0512.

Pasidalinkime

Komentarų: 18

  1. LIETUVOS LANZBERG-IŽGAMU OMUPANTUS NAIKYNTI IVAIRIAIS BUDAIS IR JU KOLOBORANTUS ŠUNYS BALTARAISČIU-POLIZE :POLIZE NUOPYSAS IR JU ŠEIMU NARIUS VIEŠINTI TU LANZBERG-PYDARASTU-POLICAJU DUOMENYS KAD BUTU PRAKEIKTI IR AGONIJA JAUSTU TARP LIAUDIES ŽMONIU LANZBERG-IŠKRYPELIU-OKUPANTŲ ‘IŽGAMOS!!!!!!!!LIETUVA BUK LAISVA NUO LANZBERG-IŠKRYPELIU-OKUPANTŲ!!!!!!!!!VISI VASARIO16 SVENTĖN!!! LANZBERG -IŠKRYPELIAI-OKUPANTAI LAUK IŠ LIETUVOS!!!!!!!!!

  2. Ponas Anonime, priešų šitie žmonės neieškojo. Jie tik kritikavo valdžią. O kritikuoti galima ir reikia, nes ši valdžia daro visiškai nesuprantamus sprendimus ( kenksmingus Lietuvai). Reikia jiems pasakyti ką jie daro ne taip .Bet ar jie klauso?

  3. Anonime, priešų šitie žmonės neieškojo. Jie tik kritikavo valdžią. O kritikuoti galima ir reikia, nes ši valdžia daro visiškai nesuprantamus sprendimus ( kenksmingus Lietuvai). Reikia kritikuoti.

  4. Butina isiminti tuos „policininkus“, pasikeitus santvarkai juos lygiai taip istempti is namu surakinus, seimos akivaizdoj. TSRS laikais taip kgb nedirbo.

  5. Anonime, kodėl pas tave tiek daug pykčio, pagiežos ? Na valdykis kažkaip… Negalima šitaip gyventi pastoviai ieškant priešų… Tai pagaliau kenkia sveikatai…Susimąstyk.

    1. Man atrodo kad priešų pastoviai ieško (ieškojo) celofanas , lekstutis, grafas gražulis ,janutienė , zakarauskas ir t.t. Jau nekalbant apie beraštį kelias klases baigusį lobovą .

  6. Tik daug pigaus šnapso nevežkit iš Baltarusijos – o tai atims ant sienos … LANDZBERGIS …

  7. Ziauru matyti… Toks vaizdas, kad sitie fasistuojantis mentiaros, tuoj ir saudyti i zmones prades, jeigu tik isgamos ir nusikalteliai administruojantis Lietuva, duos jiems toki leidima.

  8. Antanas K.Celofanas myli zmones, o zmones myli-ji. Yra ir bus Jo pasekeju drasiu vyru. Kad smagiau butu net zalias kojines apsimove,su humoru iki Galo.saunuolis! 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.