Komentarų: 14

  1. Kaip žmogaus tai gaila .bet lazda turi du galus .Jam tai negailą kiek tūkstančių žmonių padėjo galvas dėl jo peršamo nežinomo marmalo.Tik vienas dievulis tai žino ..

  2. as visada sakau , kaip man taip tau… nelinkek blogo kitam tai ir tau niekas nelinkes, ko nori tai ir ivyks, jis taip pasirinko

  3. Mielieji, nelinkekim jam mirties. Tegul zmogus pasveiksta koks bebutu, kiek butu kitu nuzudes. Geriau ji rikstemis isplakt bet mirtis nepriklauso nei nuo jusu nei nuo jo. Mirtis tai Dievo reikalas ir jis mus pasiima tada kada buvo ir numates.

  4. Vat ir pasirode,ko vertos vaakcinos.Nors ir ne vakcina sumarmaliavo ,bet greiciausiai druskos tirpaliuku,bet va,ministeriui jau stovi salia giltinele su dalgiu,ir matomai nelabai nori palikti ramybeje??Nesistebeciau ,kad zmoniu krauju susitepe ,ir pistalietus dovanotus isbandytu ,i taikinius ,kuriuos nesioje ant peciu. nei verygusui nei dulkiui nei simonyciai su svarkeliais nejauciu jokio gailescio ,jokios pagarbos ir jokio palaikymo ,man sie tiesiog zmogzudziai.

  5. Atpildas ateis visiems kurie marmalais naikino tauta . Susimastys nevienas vakseris nes ministras buvo gaves tris dozes .O gal ir bus ,,patrauktas “nes liudininkai nereikalingi ,tas laukia visu parsidaveliu.

  6. Kanalas Andrius Lobovas – silpnapročiams patinkantis kanalas . Pažiūrėkit kokie komentarai ir viskas aišku .

  7. Tiktai maldaujam kad ne atsigautų, atėjo brudui atpildo valanda!STYPK TYRONE PAVYRS DULKE IR V-O-N IŠ LIETUVOS I KREMACIJA ŠIUKŠLE DULKY!!!!!

  8. Nu negerai linkėt mirties bet čia išimtinis atvėjis😁 turėtu dad ir Ponas Verygžmogis prisijungti kartu bus šilčiau vertybes saugot😁

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.