Komentarų: 15

 1. Anonimas sėdi visuose portaluose ( ne tik čia). Aš jį seku labai atidžiai.. Kam jis tarnauja?

  1. Matosi Sofos Direktorius. Xaipanut uzsinorejo.
   Visi zmones eina Demokratiniu keliu o jis siulo nieko ne veikti arba taip pazeisti istatyma kad prisiutu byla.

 2. Visiškai pritariu šiam žmogui. Iki tos vietos, kuris pradėjo spjaudytis ant kitų. Kur pats ponas buvo, kai Antaną suiminėjo? Aš džiaugiuosi, kad tu ne Lietuvis, nes tu iškeitei Lietuvą, pagal komentarus žemiau sprendžiu, jei klystu atsiprašau, į pasturgalio lenkimą užsienyje. Beje kiek € paaukojai į Antano sąskaitą kritike?
  Vaidai, na, kaip, ar ir toliau vis dar palaikai emigravusius išverstaskūrius?

 3. JO Tiesa sakai vieni Kandonai savanaudžiai beveik liko Lietuvoje kurie tik sugeba už pinigus lanzbergio BYBY čiulpt ,patriotų ir partizanų visais laikais buvo nedaug.

 4. Žmogus pasakė visišką tiesą. Nors Antano nei karto gyvai nemačiau, bet kažkodėl širdį skaudą dėl jo ir jo šeimos. Taip tikrai neturėtų būti ir mes neturėtume leisti, kad šitaip vyktų. Ir verta susimąstyti, gal kažką galima padaryti ir klaidą ištaisyti. edmundas42@gmail.com

 5. Ko šitas emigrantas šūdą mala ? Dirbi sau švedijoje dulkėse ir dirbk toliau — nevaizduok patrioto.

  1. tu anonime esi apgailetinas padaras, siuali su visais susidoroti su tais aktyviais zmonemis ir kurie atvirai pasisako pries valdzia i bando priesintis, tiesingai zmogus, jus esat bailiu ir vergu tauta ir tokie liksit

   1. niekam nera idomus tas celofanas,zmonems nusisikt!kadangi pilnos subines ir niekas nenori prarasti savo konforto zona,todel lietuvoje nera prasmes daryti revoliuciju!taip kad nusiraminkit pseaudo patriotai..

   2. Tai kad išsilavinusiam dirbančiam žmogui viskas yra gerai . Blogai yra tik bemoksliams tinginiams , pašalpiniams , sukčiauti norintiems (tokiems kaip celofanas) .

 6. Mažiau keik kitus ir žiūrėk,ką pats veiki ir darai.Visada rodyk pavyzdį savo darbais „kovotojau“.Kur buvai pats,kodėl neuždengei krūtine Antano?Gal gana čia to šūdo malimo.Kur pats buvai ir ką tu gynei?Tu pats savęs apsiginti negali,tas pats beje ir Antanui taikoma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.