Radžvilas – tai kažkas ypatingo. Jis filosofijos genijus ar politinis (beretinis) parazitas?

Autorius:

Kas esminio yra žinoma apie politiką-filosofą, NATO ir Europos Sąjungos faną Vytautą Radžvilą?

Partijos „Nacionalinis susivienijimas“ lyderis V. Radžvilas su bendraminčiais yra paskelbęs, kad „dalyvavimas NATO ir Europos Sąjungoje Lietuvai padeda atsispirti prieš vis agresyvesnę putiniškos Rusijos politiką regione bei mėginimus įtakoti mūsų šalies politinį, ekonominį gyvenimą“.

„Partnerystė su euroatlantinės bendrijos šalimis yra esminis mūsų valstybės saugumo, gerovės ir klestėjimo ramstis“, – po tokiais žodžiais su keliais Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio pirmeiviais pasirašė filosofas, 2018 m. minint šio Sąjūdžio trisdešimtmetį.

Ekspertai.eu taip pat primena, kad vietos Seime siekusi partija „Nacionalinis susivienijimas“ savo programoje yra įsipareigojusi „priešintis ES kariuomenės kūrimui, dubliuojančiam NATO veiklą Europoje ir pavojingai skaldančiam euroatlantinę vienybę, didinančiam įtampą su svarbiausia Lietuvos užsienio politikos partnere ir saugumo garantu – JAV“.

„Priklausomybė euroatlantinei bendrijai yra kertinis Lietuvos civilizacinio ir geopolitinio tapatumo dėmuo. Ji lemia ir nekintantį Lietuvos interesą būti NATO ir Europos Sąjungos nare“, – rašoma partijos programoje.

Ši partija siekia, kad energetinio saugumo srityje būtų atšauktas ES pritarimas „Nord Stream 2“ projektui, o ES mastu turi būti aiškiai įtvirtintas ir principingai bei nuosekliai taikomas lygus nacių ir sovietų režimų nusikaltimų vertinimas.

Pasidalinkime

Komentarų: 1

  1. Sitas ponas landsbergio gaujos patrijotas.Tiek metu are kartu su patrijarku Lietuvos „naudai“.Kad landsberginiams jau nelabai sekasi tauta durninti rodo apklausos.net ju paciu darytos apklausos jiems kelia siurpa.Ir va dabar ,niekaip nesusitaikant su tuomi ,kad teks pakeisti seima i kalejima,sie paleidzia i arena va tokiuos radzvilus su sinicom,paleidzia priekines linijas malinovskius,svarkelius,uspaskiu prtgauja,ir visokiu smulkmiu.Kurie prisidengefygos lapeliais viena aki,naikina visas tautos iniciatyvas.Geriausias pavyzdys paskutinis referendumas,seimu sajudis seimu marsai ir kitos smulkmes.O geriausias barometras ar rodyklis tam nustatyti ,tai tik stebekit juju laisve.jeigu uz parasyta komentara,mane visokiais budais naikina,o cia truputi pashyka ant landsbergio ir nieko?/kai kas ,tikint igyti „paklausa“ liaudies masese isdrista sia teroristine partgauje ir stipriai pakritikuoti,ir nieko???kaip cia taip laisvai be dedules susidorojimo,kai zinom jog sitas kgb agentas iki shudinunpanagiu juodumo kerstingas ir uz kiekviena zodi nelieka skolingas.Ir tai jam lengva daryti ,nes jis turi policija ,turi prokuratura,turi teismus ir kitas institucijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.