Vygantas Kelertas. Šeimų Sąjūdis – sistemos saugotojai?

Autorius:

Neik su biesu obuoliauti – paliksi be maišo ir be obuolių. Kas su landzberginių šaika gali derėtis? Nebent pats šėtonas. Lietuvos naikintojas viešai patrolino A. Orlauską. Kokia iš tikro Šeimų Sąjūdžio pozicija? Ar jie tik kontroliuojama ,,opozicija” šaikai?

Pasidalinkime

Komentarų: 10

  1. Geriau jau Orlauskas negu šitas rusoliūbas … Kieno Krymas ??? Ukrainai priklausantis rusų užgrobtas kraštas .

      1. Tame ir reikalas kad nebuvo . Juk ir Lietuva buvo iki juodosios jūros , jeigu ką .

    1. Per Krymo referendumą žmonės nubalsavo už Krymo pusiasalio prisijungimą prie Rusijos Federacijos

  2. Vygantai,Jusu pasakytas paskutinis sakinys ,yra teisingas ir nenugincijamas.jau kiek metu sakiau,landsbergine gauja su dedule yra nuodingiausia gyvate Lietuvos uzantyje.Sitos gaujos vieta net ne kalejimas,o Tautos Tribunolas ir kartuves.Kol tai neivyks ,Lietuva netures jokios laisves ir jokios nepriklausomybes.Be shuvio smetona pardave Lietuva sssr,uz skalbimo miltelius,sokoladukus,alu ir desetka litu su dviem lakunais,landsbergine gauje pardave Lietuva su Lietuvos zmonemis jevrosojuzo shvabiniaaaams puzzydziams,Lietuvos turtus pardave kaip savo uzsienio milijonieriams,jau nekalbu ,kad pardavineje vaikus .Svarbiausia,kad tie ,kurie pasisako pries landsbergines chuntos norus,tiesiog neutralizuojami.Paskutinis atvejis,kai pries pora dienu televizije siulo susitikti celofanui su landsbergiu seniu,o jau po dienos paruostas celofano isemimas i kalejima.Fasistai su zydais ,kai juos rinko vezti i pamiskes susaudymui,net ir tie leisdavo pasiimti cemodanus su butiniausiais daiktais.Gi celofanui neleista nei su vaikais atsisveikinti,nei tarbos su isankstosudetais daiktais pasiimti.Tai atviras fashizmas.Juolab ,kad celofanas po teismo skambino i policija ir klause,kur jam atvykti sulaikymui???Visas sulaikymas buvo policijos agresijos veiksmais paremtas,ir neabejoju,landsbergio uzsakymu.Girdi va ,ziurekit ,kokias galias as turiu.Tai rodo,kad policija ir ne tik policija,yra landsbergio nuosavybej.

    1. O, jei celkofanas, būtų dar pareikalavęs, kad bobai palką padaryti prieš išvežimą, o jūs gerbiami policininkai pastovėkite už durų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *