Ar tikrai taip baisu gyventi Baltarusijoje?

Autorius:

Visur draudimai, iš po sniego kyšančios nužudytų opozicionierių galvos, nepravažiuojami duobėti keliai, tuščios parduotuvės, badaujantys žmonės, režimas, diktatūra su diktatoriumi Lukašenka priešaky… Tokį vaizdą apie Baltarusiją piešia mūsų žiniasklaida. Bet ar tikrai taip yra? Nuvažiavome patikrinti ir įsitikinti patys. Tai, ką mes pamatėme, nufilmavome ir parodome jums šiame dokumentiniame filme.

Pažiūrėkite ir nuspręskite patys!

Parama:
VšĮ „Mūsų TV“ Banko sąskaita: LT253500010014672482 (pervedant paramą, mokėjimo paskirtyje įrašykite PARAMA)

Norintiems paremti Paypal sistemoje: https://www.paypal.com/paypalme/musutv (mokėjimo paskirtis – PARAMA)

Norintiems tapti mūsų Patreonais: https://www.patreon.com/m/musutv

Galite mūsų veiklą paremti skirdami 1.2 procento savo pajamų mokesčio:
Kiekvienais metais galima pateikti prašymą, kad sumokėto pajamų mokesčio dalis (iki 1,2 procento) būtų pervesta Mūsų TV, VšĮ (kodas 305909094), kuri yra paramos gavėjas.

Kaip pateikti prašymą?

Jeigu jau esate raštu arba elektroniniu būdu pateikę Prašymo FR0512 04 formą, tai vėl šią formą užpildyti ir pateikti galite anksčiau teikto prašymo duomenų pagrindu tiesiogiai portale arba jo duomenis parsisiuntę į savo kompiuterį:

Pasirinkite anksčiau teiktą FR0512 04 formos prašymą
Pakoreguokite prašymo duomenis ir jį pateikite.
Trumpa FR0512 04 formos laukelių pildymo instrukcija:

5 – 2021
6S – žymėti X simboliu
E1 – įvesti 2
E2 – įvesti 305909094
E4 – įvesti 1,2
E5 – įvesti mokestinį laikotarpį, iki kurio skiriate paramą: jei norite dar 1 metų paramą skirti mums, įveskite 2021, o jei 3 ar 4 metų paramą – atitinkamai 2022 ar 2023.
Nuo 2022-01-01 priimama tik elektroniniu būdu per EDS (https://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradin…) pateikta prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį forma FR0512.

Pasidalinkime

Komentarų: 32

 1. Pastebiu, kad Vaidas daznai klaidina.. na atseit pas apie referenduma nieko. Bet juk dar tik bandom cia inicijuoti ir surinkti parasus, kad tas referendumas tikrai butu. O batka jau paskelbe pas sav data. Na ar ne taip? Kam samoningai klaidinat ziurovus ir menkinat musu tvarka?
  Del kainu skirtumu, tai pasakysiu, kad su lietuvisku atlyginimu gal viskas puikiai atrodo, bet butum ubagas bet kur uz Baltarusijos ribu. Pasiziurejus i vietines maximas, kurios dazniausiai privacios ( o ten dar yra ir valstybiniu parduotuvuiu), tai neperprasi vietinio gyvenimo ypatumu. Butu viskas ten idealu – tai nevaziuotu ju gyventojai mums atimineti darbu cia panasoje, kai sutinka dirbti uz pigiau ir taip as tampu darbdaviui brangesnis ir neapsimokantis lyginant su baltarusiu ar kitu pigiu imigrantu.

 2. O ten referendumas jau paskelbtas . Todėl visur ir kabo skelbimai apie jį . Kai bus pas mus koks referendumas , tai ir pas mus skelbimai kabės .Taip juk jau ir buvo .

 3. Baltarusija turi gerą prezidentą…Kol jis vadovaus – gyventi ten bus gerari…ne veltui visi ir nori ten atnešti savo „demokratiją“,,,Na, padaryti taip, kaip pas mus jau yra…Viskas ištampyta, išdraskyta ie pasisavinta…Ir tai vadinasi DEMOKRATIJA!

 4. Anonimas pastebėjau taip pat labai žemo intelekto ( žemesnis intelektas, nei pas bet ką). Jis pastoviai juodina kitus. Bet gal vertėtų pasižiūrėti į save…

 5. AČIŪ už informaciją apie Baltarusiją. Vis dėl to ten žmonės normaliai gyvena. O pas mus šneka kad ten blogai, lentynos tuščios ir t.t. Visa tai MELAS. Žinoma ten butą nusipirkti jau sudėtingiau , bet ir pas mus sudėtinga. Mūsų tautiečiai važiuoja i užsienį , kad užsidirbti butui , na o baltarusiai taip pat važiuoja į užsienį. Nieko čia nuostabaus…Keliai visi atviri. Visi nori gyventi turtingai.

 6. 100%. ir dar plius juodina kitus. Kazkada teisingai Julius pasake, kad neapsimoka jo veiklos remti pinigais, nes jis ne tas kas dedasi. Bet kiek nemazai aviu, kurios tiki juo. Tikekimes, kad artimiausiu laiku isaiskes tiesa apie ji. Paskutineje savo spaudos konferencijoje Vaisvila jau pradejo apie ji viesinti. Idomu kur jis dingo rugpjucio 10 diena po pietu.

  1. Vaisvila, cerniauskiene maziausiai prisideda prie referendumo. Ne tuos linčiuosit

 7. nepjauk grybo. jis turbut daugiausiai is visu padare. visokios kitaip.tv, op.tv, komentaras.tv tik suda mala susede siltai o zmogelis sala, kemperyje gyvena del visu kovoja, o tu sau smagiai, siltai ant sofkutes sedi ir su….ais drabstaisi, eik ir daryk!!!

  1. anonimui. Jo tikslas kaip ir Maldeikienes. Kai atsises i silta kede, tada nusispjaus i tave. Vienoje laidoje jis pareiske, kad atleistu lanzbergiui ir kartu dirbtu Lietuvos labui. Na neduota tau to suprasti, kad jis netas kas dedasi.

   1. O koks skverno tikslas tada, daryt gera zmonems? :):):)

 8. xvatit tos propogandos. tas pats kaip ir LT sh. pensinkams gerai, jaunimui reik nugara lenkt. kas is to, kad parduotuveje viskas pigiau, jeigu ir vidutine alga nuo lietuvos smarkiai skiriasi. cia tas pats kaip emigrantai is UK atvaziuoja i LT ir sako, oi cia viskas pigu.. o kai gyveni LT is algos ,tuomet brangu pasidaro…. Ai Vaidai, propogadna ir tiek, niekas nenori atgal i rytus, tik i prieki visuomet reik, o ne atgal.

  1. Baltarusui uztenka 5-7 metus uzsienyje padirbti ir susitvarko gyvenima tevynej, lietuvis turi dirbti vos ne visa gyvenima kad namus pasustatytu. Nevaryk cia apie atlyginimu skirtumus, ten daug ka moketi nereikia

  2. Kokie čia kosmonautai atvažiuoja šiandien iš UK ir sako, kad Lietuvoje viskas pigu???

 9. O ar nekilo noras nuvažiuoti į Rusiją ? Būtų gerai kad parodytumėte teisybę apie Rusijos kaimus ir miestelius . O tai sisteminė žiniasklaida rašo kad ten labai blogai . Gal ir ten viskas klesti ?

 10. Ten referendumą organizuoja Lukašenka . Jis juk ir rinkimus ten laimi 96 procentais už . O kokia ten pas juos minimali alga ? Vidutinė alga ? Kodėl Lietuvoje pilna uždarbiaujančių baltarusių ?

  1. Tai gerai, kad laimi. Kitaip jau seniai būtų sugriauta, prichvatizuota ir praskolinta šalis

  2. Todel kad jiems arti ir keliu metu uztenka cia padirbti kad ten gerai gyventu, o musiskiai visa gyvenima ars uzsienio ponui ir dar toli nuo namu

 11. Kada, kas, kuris sakė, kad Baltarusijoje blogi keliai, tuščios lentynos, blogi žmonės ir badauja ir t. t.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.