Komentarų: 10

  1. Baisu,kai policija vykdo nusikalteliu valdzioje nusikalstamus nurodymus.Pabreziu ,ne istatymus,bet nurodymus,kurie aiskiai nusikalstami. Kai isaiskes tai ,kokios priemones bus imtasi teisingumui ivykdyti,jau reiketu galvoti dabar??O nematyti globalistu aferos populiacijai naikinti,vis dar iki siolei,neatleistina ,ir tai nusikaltimas vykdomas toliau aiskiai zinant ,jog tai nusikaltimas pries zmonija.Palaikau sioje situacijoje Dainiu,o policija tiesiog isprovokavo tokia situacija ,kuri ivyko.

  2. MALAČIUS ŻMOGUS 👍👍👍👍👍 TAIP IR REIKA ELGTIS SU BALTARAISČIU-POLIZE-ŠUNU-NUOPYSOMIS !!! KALBET AIŠKIAI SU LANZBERG-POLIZE-ŠUNIMIS!!!MES ESAM LAISVI ŽMONĖS!!!

  3. Matrica tai ir yra visų žmonių valdymo ir kontrolės sistema, kurios daugelis nemato. Laisvai gali kalbėti tik tada, kai kalbi nesąmones, o jei tik palieti kokią rimtą temą, tai iškart būsi užpultas. Sistema kovoja tik su rimtais žmonėmis, o prie liurbių nelenda. Pažiūrėkit į Titaniko, žydų, tremtinių, partizanų pavyzdžius – visur protingieji buvo sunaikinti, o liurbiai palikti.

  4. Kas čia deda tokius filmukus ? Ko tyčiojatės iš žmogaus ? Negalima tyčiotis iš ligonio .

  5. Gimei laisvas , bet esi durnas ir nesilaikai nustatytos tvarkos … Būk ir toliau laisvas ir nevaikščiok po parduotuves .

    1. Gizeli, prieštarauji logikai: – „Būk ir toliau laisvas ir nevaikščiok po parduotuves“ -Jei laisvas tai visur laisvas! Vis dėl to parodei visiems, kad esi bambukas bambukų giraitėje. Ten nė vienas neturi vardo ir reiškiasi kaip ‘anonimas’. Dabar dar: – Ar tau tos parduotuvės priklauso? Tai tada uždaryk jas ir eik valkatauti, o mes apsieisim be tavo kromelio ir vargo neturėsim.

    2. Buki ,tu jau cia is vakaro rasyneji??Kokia tu teise turi nurodineti Dainiui kur vaikscioti,ar nustatineti kas durnas??Pats esi landsberginiu shiuknos turinys,tai ir sedek namie sutrauka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.