Atsakymai į Zigmo kliedesius

Autorius:

Pažiūrėjus paskutinę Zigmo Vaišvilos spaudos konferenciją susidaro toks įspūdis, kad žmogui jau reikia skubios psichinės pagalbos, nes šneka visiškus kliedesius. Ir į tai nereaguoti jau nebeįmanoma…

Norintiems paremti:

VšĮ „Mūsų TV“ Banko sąskaita: LT253500010014672482 (pervedant paramą, mokėjimo paskirtyje įrašykite PARAMA)

Norintiems paremti Paypal sistemoje: https://www.paypal.com/paypalme/musutv (mokėjimo paskirtis – PARAMA)

Norintiems tapti mūsų Patreonais: https://www.patreon.com/m/musutv

Galite mūsų veiklą paremti skirdami 1.2 procento savo pajamų mokesčio:
Kiekvienais metais galima pateikti prašymą, kad sumokėto pajamų mokesčio dalis (iki 1,2 procento) būtų pervesta Mūsų TV, VšĮ (kodas 305909094), kuri yra paramos gavėjas.

Kaip pateikti prašymą?

Jeigu jau esate raštu arba elektroniniu būdu pateikę Prašymo FR0512 04 formą, tai vėl šią formą užpildyti ir pateikti galite anksčiau teikto prašymo duomenų pagrindu tiesiogiai portale arba jo duomenis parsisiuntę į savo kompiuterį:

Pasirinkite anksčiau teiktą FR0512 04 formos prašymą
Pakoreguokite prašymo duomenis ir jį pateikite.
Trumpa FR0512 04 formos laukelių pildymo instrukcija:

5 – 2021
6S – žymėti X simboliu
E1 – įvesti 2
E2 – įvesti 305909094
E4 – įvesti 1,2
E5 – įvesti mokestinį laikotarpį, iki kurio skiriate paramą: jei norite dar 1 metų paramą skirti mums, įveskite 2021, o jei 3 ar 4 metų paramą – atitinkamai 2022 ar 2023.
Nuo 2022-01-01 priimama tik elektroniniu būdu per EDS (https://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradin…) pateikta prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį forma FR0512.

Pasidalinkime

Komentarų: 1

 1. Vaidai tu naivuolis juk pamates referendumo iniciatyvinės grupės narių pavardes ir jų statusą (esami ir buve seimo nariai jų padėjėjai labai norintis į seimą) turėjai suprasti ,kad jie padarys viską jo sużlugdimui. Paaiškinu , juk laimėjus referendumą gali būti inicijuojamas kitas del seimo narių skaičiaus mażinimo iki kokių 90-ties narių , tada šakės šansai sumažėja 30%ir daugiau.Ir Vaišvilai su Butkevičiumi ir pačiai Nendrei kaip ji isireiškė seimas tampa tolimu kosmosu.P.S. gerai pamenu lakstimo prie mikrofono čempioną Z. Vaišvila kuris su Kruonio elektrinės nepaleidimu tada padarė milžinišką ekonomine žalą tad Gabrielius Lanzbergis turėjo ,,gerą pavizdį“.

 2. Sveiki Vaidai,
  Noriu paklausti,mes pasirašėme už referendumą liepos 21dieną penki žmonės. Dabar Zigmas kalba apie tai, kad tie parašai gali būti neužskaityti. Ką tuomet daryti? Gal anuliuoti juos ir pasirašyti iš naujo ?
  Ačiū.
  Vilma

 3. JeiguVaišvila gali įtakoti surinktų parašų skaičių įteikiant VRK, kas gali paneigti, jog net ir surinkus reikalingą kiekį fiziškai, dalis jų gali būti pakeisti suklastotais, kad VRK išbrokuotų, o tautai iniciatyvinė grupė tuomet pristatys išvadą, jog tam, kad tautos valią įgyvendinti nėra kito būdo, kaip tik dalyvauti seimo rinkimuose, todėl prašys už juos balsuoti. Susidarė įspūdis, jog tikrai nenorima, kad balsavimas už referendumo iniciatyvą vyktų ir elektroniniu būdu, ir štai kodėl…..pamastymui,..kai rugsėjo 10 d. vyko mitingas prie seimo, Nendrė Černiauskienė youtube leido tiesioginę transliaciją apie įvykius ir ją peržūrint galima buvo tiesiogiai komentuoti, tuom pasinaudoję nerašinėjome bet ko, ką daugelis darė, bet komentarais nuolat atsikartodami viešinome informaciją, apie tai, jog referendumo iniciatyvai galima saugiai ir greitai pasirašyti el. būdu riinkėjo puslapyje VRK tinklapyje, tačiaiu po trečio tokio pranešinimo, tiesioginės transleciajos skleidėjas mus blokavo, nors kitiems komentatoriams ir toliau buvo leista reišktis iki pat reportažo pabaigos.

 4. Pasikartosiu,Lietuva pradeta naikinti nuo to momento,kai per sajudzio slenksti perzenge kgb agentas dedule su kgb paskirtais pastiprinimu.O referendumas zlugo tuomet ,kai i supervaizeriu referendumo gretas ijungtas butkevicius.Pirma diena,kai suzinojau apie dalyvavima sio maidanu kurejo,va tai parasiau.Kas dedasi dabar referendumo valdyboj,tai tik patvirtina,kad referenduma valdo balkonelio savininkas su savo gauja.O tie teismai,tai cia tik pasirodimas,kad vyksta judejimas.Gaila ,kad organizuodamas draugus pasirasyti,busiu ,ko gero,Juos nuvyles.Niekada nemaniau ,kad gyvate Lietuvos uzantyje gali iki tokio lygio sunaikinti ir ,kaip matosi,baigti naikinti Tevyne -Lietuva.O Jus Egle ir Vaidai,esat saunuoliai,ir nelips prie Jusu metamas purvas,nors mestu ir signataras Zigmas.Apie Butkeviciu nekalbu,manau landsberginiai ji mete kaip garantije, ,kad referenduma galutinai suzlugdyti ,ir galbut uz nemazus pinigus.Ir pats bukievicius yra pasakes,kad jis brangiai apmokamas agentas.

 5. Zigmą palaikiau iki tada, kol Zigmas viešai per spaudos konferenciją atsiribojo nuo Kazimiero Juraičio, kai anas užėjo į Rusijos ambasadą prašyti taikdarių pagalbos. Atsiribojo net nematęs, negirdėjęs ir neskaitęs nieko apie tai, o tą rytą išgirdęs iš draugelio telefonu žinią (pasakė sp.konf.). Tą kartą vienintelis Audrius Nakas pasakė, kad reikia pasikalbėti su Kazimieru ir pasiaiškinti.
  Panašu, kad Zigmas ir toliau pasaulį mato tik iš draugelių pasakojimų.

 6. As pats asmeniskai rasiau Zigmui uzklausima,kaip pasirasyti uzsenije gyvenantiems zmonems kurie neturi lietuvisko banko saskaitos ir lietuvisko telefono numerio ir negavau jikio atsakimo o norinciu pasirasyti yra labai daug kurie papuole i saia situacija. Labai gaila,kad tai vyksta Lietuvoje…..

  1. Kas gali paneigti, jog Vaišvila su chebryte prisidengdami referendumu mėgina susikurti už juos balsuosiančių žmonių elektoratą per ateinančius seimo rinkimus (Butkevičius taip pat neatsitiktinai ten atsiranda). Čia paprasta aritmetika, pasirašiusieji referendumo iniciatyvai žmonės ir per rinkimus daug neabejodami atiduos savo balsą už tariamus „gelbėtojus“, kurie „labai“ siekia įgyvendinti tautos valią, įsivaizduokite dabar jeigu apie 300 tūkstančių parašų bus surinkta, tai reiškia, kad Vaišvila realiai gali gauti 300 tūkstančių pasitikėjimą per ateinančius seimo rinkimus ir tai pakankama dauguma tautos balsų, kad gauti vietas prie valstybinio „lovio“. Neatmestina, kad referendumas pratestas dar trims mėnesiams neatsitiktinai (kas neįtikėtina), matyt buvo pasiskaičiuota, jog per maža tautos dalis apie Vaišvilą, kaip „gelbėtoją“ dar sužinojo ir tas leidžiamas reklaminis referendumo laikraštis tik su Vaišvilos atvaizdu pagrindiniame lape tai iš dalies tik patvirtina.

 7. Kokia užguita ir praplautom smegenėlėm kaimo moterėlė, su tokiu rusifikuotu antivalstybiniu pašlemėku gyvent …

 8. Sveiks Vaidi ir Eglute,

  Malonu matyti Jus kartu:) Laimės ir sėkmės Jums!
  Blogai, kad jūs pasitikit žmonėmis, kurie petys į petį vaikšto šalia jūsų, o iš tikro jums kenkia. Tikri draugai visada yra šiek tiek toliau, tai sakau iš savo karčios patirties.
  Visokie zigmai ir į jį panašūs yra tos pačios šutvės atstovai, juk buvusių saugumiečių nebūna.
  Laikykitės, išdavikų visada buvo, yra ir bus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.