Landsbergis aiškiai pasakė, kas mes esame!

Autorius:

Landsbergis aiškiai pasakė, kas mes esame ir jam nusispjaut i mūsų nuomonę. Tokiu būdu jis viešai pažemino mus visus ir LR konstitucijos 4 straipsnį, kuriame parašyta, kad aukščiausioji valdžia priklauso Tautai.

Pasidalinkime

Komentarų: 9

 1. Apgailetinai atrodo dedule,ir kalba kaip kiauliu fermos vedejas.Zmogus ,pardaves Lietuva su visais gyventojais,save isivaizduoje ne tik prezidentu ,bet imperatorium,ar bent caru??O man atrodo,kad tai Lietuvos uzantyje nuodingiausia gyvate,kuria ikiso kgb prezidiumas,ir iki sios dienos si pabaisa tam kgb tarnauja istikimai.Ir prie ko cia Lietuva sitam..??

  1. KGB kiša mums Lekstutį , Ragelskį , Paleckį . O besmegenis lobovas pats lenda į eterį . Kaip ir dauguma čia keiksmažodžiais komentuojančių …

 2. Kas tie JŪS , kuriuos pažemino Landzbergis ? Lekstutis su kompanija, Ragelskis, Lobovas , celofanas , Gražulis ,Ąžuolas , Paleckis ? Jis apie jus pasakė tiesą . Jūs -EDINSTVO ir jūsų nėra daug.

  1. asile,ciulpk toliau dedulei ir nepisk proto,eik nakui kiek kartu tau vafliau reik kartoti,rask sunsnuki savo vieta,pakol kas nors neparode…

  2. Anonizte,ko tu cia trinies siam cate,ko tu vis juodini ir vardini tuos zmones???Dvasios ubage,tau iki siu ,isvardintu ,zmoniu ,toli ir nepasiekiama.Tu laizyk ozio ir viso ozkyno ertmes,ir persikelk pas juos.Yra ,gi 15 min,delfinariumas,komsomolke,lrt ir t.t. Tu siems rasyk komentarus ir liaupses ,gal tave ivertins.??Nejau landsbergieriai iki tiek nusirito,kad samdo va tokiuos komentuotojus,kurie ne tik kvailiai,bet ir atvirai demonstruoje,kaip sakant durnius kvadrate??Ne jau landsberginiai nebeturi ar gaili maktingiau pamoketi,kad va tokiuos durnius tik sugeba nusamdyti?? Eik is cia anonizmai,tau cia tikrai nevieta.

  3. Mes galbut ir Jedinstvo ir musu jau ne tiek ir mazai,bet mes uz Lietuva be siuksliu,tokiu kaip OZIO RUNKELIAI,natoVATNIKAI,Lietuvele jie jau beveik sunaikino,bet tauta sunaikinti perskystos jusu blauzdos.

   1. Teisingai , jūs JEDINSTVO . Garbinat Putinizmą ir Lukašenkizmą . Bet Lietuvoj tai nepraeis .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.