Kazys Grabys: „Aš kovojau ir kovosiu už savo tautą“

Autorius:

Kazys Grabys – asmuo, gynęs Lietuvą ir priklausęs Sąjūdžiui, buvęs Sąjūdžio sekretorius. Stovėjęs prie televizijos bokšto – 1991 sausio 13 d. Šiais metais stovėjęs per minėjimą prie Seimo. Kartu su kitais Lietuvos žmonėmis V. Landsbergio buvo išvadintas Jedinstva! 2022 m. vasario 16 d. iš jo norima atimti žodžio laisvę!

Pasidalinkime

Komentarų: 6

  1. Kas tikrieji provokatoriai sioje vietoje??Cia ,kaip suprantu ne montazas??Kiekvienas sau duokit atsakyma paziureje si vaizdo irasa.

  2. VALIO SU ŠVENTINE NEPRIKLAUSOMYBĖS DIENA VASARIO16 TUO PAČIU NEPAMIRŠKIME KAD MES ESAME OKUPUOTI LANZBERG-JUDA-OKUPANTAIS IR JU PAČIU ŠAULIU SĄJUNGA -KOLOBORANTU ARMIJA IR POLICAJU PARSIDAVELIŲ LAIŽYTOJŲ UŽ MEDINI-HLAMINI EURIUKA IR SUMYŽTO DŽIUVĖSIO GABALA!!!!! AMERYKONO -AGRESORIAUS-OKUPANTO-KLYNA!!!!!!LAIŽYTOJAMS AMERYKONO RUDOJO,ŠIAIP AR TAIP LIKO NEDAUG MĖGAUTIS LIETUVOS ORU!!!!!!!!!!!

  3. LANZBERG -POLICAJU-ŠUNU -KOLOBORANTU -DUHU-HALOPU-PATHALUJU PAVARDES ,DUOMENYS ,ŠEIMOS SUDETI VISKA SUŽINOKITE IR UŽSIRAŠYKITE TUREKITE VISAS JU KOORDINATES PRIREIKS BUTINAI!!!!!!!ATEJUS LIAUDIES ARMIJAI IŠVADUOTOJAI LANZBERG-IŽGAMOS NESPĖS PABĖKT I AMERYKONO-KLYNA-LAIŽYTOJU PAREIGOMS !!!!!!! IR LIETUVOJE JIEMS BUS KAPUT!!!!!!!! VALIO DRAUGAI SU VASARIO 16 LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS DIENA!!!!!!!!!!!!!?!

  4. Gal mentus reikėtu paduoti į teismą už tokius bajarius ,kur tas Vėgėlė garsusis gana piarintis internete pradėk dirbti parodyk ko ištiesų esi vertas

  5. O ar nepažeidžiamos žmogaus teisės į laisves, jei reikalaujama kažkur eiti? Ar tai nesiskaito, kaip sulaikymas? Sulaikymas atpažinti identifikuoti? Kokie įstatymai tai leidžia daryti? reikia konkretumo, ir nurodžius įstatymus, juos reikia kelti į viršų, kada priimti, kas inicijavo, kodėl priėmė, kas balsavo. tai antikonstituciniai policijos veiksmai. Kaip supratau ten ir Dambrauskas buvo, šaunuolis žmogus. ir filmuojanti šaunuolė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.