Delfi, LRT, LRytas ir TV3 dalinasi „Fake news“. Kur jų faktų tikrintojai?

Autorius:

Internete paplito vaizdo įrašas iš Ukrainos, kuriame priešlėktuvinės raketos sistema „Strela-10“ pervažiavo lengvąjį automobilį.

Vaizdo įrašas:

Pažiūrėkime, ką apie tai rašė melagingi portalai:

LRytas: „Rusijos pajėgos įsiveržė toli į Ukrainos teritoriją, kruvini mūšiai pasiekė Kijevo pakraščius, o sostinės centre anksti penktadienį griaudėjo galingi sprogimai, vyriausybės pavadinti „šiurpiais raketų smūgiais“. Kijevo gatves užpildė Rusijos karinė technika. Užfiksuotas vaizdas, kuriame matyti savaeigės priešlektuvinės raketos sitema „Stela-10“, kuri pervažiuoja lengvąjį automobilį. Jame buvo keleivis. Po tokio šiurpaus veiksmo rusų kariai nuriedėjo toliau. Automobilyje buvęs vyras buvo išgelbėtas praeivių ir jam iškviesta greitoji medicinos pagalba.“

Delfi: „Kijeve savaeigės priešlėktuvinės priešlėktuvinės raketos sistema „Strela-10“ pervažiavo lengvąjį automobilį, važiavusi priešpriešine eismo juosta. Tai padaryta specialiai, o tokį brutalų poelgį įvykdę rusų kariai tiesiog nuriedėjo toliau.“

Kaipgi buvo iš tiesų…

Gatvėje buvo užfiksuota Ukrainos priešlėktuvinių raketų sistema „Strela-10“ – tai sunki vikšrinė transporto priemonė, sverianti daugiau nei 12 tonų. Ši priešraketinė sistema įsirėžė į pravažiuojantį automobilį ir jį pervažiavo.

Nepranešama, ar šie kadrai buvo padaryti šiandien, ar užvakar. Pranešama, kad šią techniką valdė jaunas nepatyręs Ukrainos karys ir jis jos tiesiog nesuvaldė.

Apskritai Strela-10 yra senas, sovietinio stiliaus kompleksas. Rusijos ginkluotosiose pajėgose tokių senai nebėra, bet jie vis dar naudojami Ukrainoje.

Remiantis pranešimais socialiniuose tinkluose, vairuotojas per stebuklą liko gyvas. Tačiau kokia jo būklė, kol kas nežinoma.

Vaizdo įrašas:

Po kiek laiko tas pats  „Strela-10“ buvo užfiksuotas besisukiojantis Kijevo gyvenamuosiuose rajonuose tarp gyvenamųjų namų. Būtent Ukrainos kariai dangstosi tarp gyvenamųjų rajonų.

Taigi, Delfi, LRytas, LRT ir TV3 pranešė melagingas naujienas. Ar dar yra tokių, kurie jais tiki?..

 

Šaltinis: http://www.bukimevieningi.lt

Pasidalinkime

Komentarų: 15

 1. Vietinė LT šūdasklaida du metus melavo ir skleidė melagienas apie feikinę pandemiją ir eutanazijos injkecijų naudą ir kabino makaronus 24/7. Tai kodėl gi dabar aš turėčiau pradėti tikėti ja? Nesakau, kad reikia išvis kažkuo tikėti, bet šitie išgamos – per tuos du metus prarado bet kokį pasitikėjimą ir todėl tegul propagandiskii korabl, idi na x ui.

 2. ZELENKA -JUDAI-IŽGAMAI AMERYKONO BYBČIULPIUI PYZDEC ,LANZBEG-JUDA-IŽGAMA RUOŠKIS ČEMODANA TEPT SLIDES PAS AMERYKONA I I KLYNA IR IŠLAIŽYK RUDAJA KAD GERIAU PASLEPTU !!!!!!

 3. ČIA ZELENSKIO SMOGYKAS APSIMETES RUSU VAZINEJA IR TRAISKO UKRAINIEČIUS!!!!! SU AMERYKONU GELDA!!!!!

 4. tai rusijos techika, po kiemus vazineja..gerai kad senelis kuris vairavo masina isgyveno.pasiseke. yra video.

 5. PATYS HAHOLAI-UKRAI SAVO GELDOM ,PRISIDENGE ROSIJOS ARMJOS KARIAIS TERORISTINIAIS METODAIS AUKOJA SAVO TAUTIEČIUS IR LEIDZIA IŠKREIPTAS ŽINIAS DURNINA ŽMONES .TEN FAŠISTO NUOPYSA BANDERA TRAIŠKO ŽMONES UKRAINOS,IŠ TOS PAČIOS HEBROS KUR PER MAIDANA SUDEGINO ŽMONES PROFSAJUGU RŪMUOSE!!!!!

 6. Mes labai mylime Putiną. O ypatingai – Lukašenką . Jie mūsų įdėjiniai broliai , jie mūsų darbdaviai .

 7. O Ragelskis su Lekstučiu skleidžia tik teisingas naujienas . Jie Ukrainoje turi savo spec karo korespondentus , kurie teikia tik patikrintą informaciją . Ir tie korespondentai nustatė kad tanketę vairavo jaunas ukrainietis . Gaila tik kad iš jo nepaėmė intrviu.

 8. Deja, Rusija pasišiko propagandinėje srityje, nes bet kokia normali šalis pirmiausiai sunaikintų priešo propagandos centrus. O Ukrainos TV kanalai ir toliau transliuoja iš Kijevo…

  1. Ponas kam naikinti kaip pvz priimsiu TV bokštus interneto laikais? O kas liečia TV studijų tai manau kad tos TV studijos yra miegamose rajuonuose ir truputį prisibijo dėl pasekmių

 9. Vienok, Ukrainoje veikia gerai užmaskuoti Rusijos diversantai. Sunaikinta visa tokia šeima, važiavusi lengvuoju automobiliu. Ginklų ir instrukcijų neturėjo. Tiek užsimaskavę, jog apie tarnybą Rusijai net patys nespėjo sužinoti.

  1. Zmogau,apie ka tu cia rasai?? Nejau tau dvaro melagienos ,kaip didziausi ziniu tiekejai??Zmones zusta del valdziagyviu ,kurie globalistams parsidave uz keles kapeikas,ir sutiko naikinti savo Tautas??Nejau to nesuprantat??Zusta jauni kariai,kurie neturi pasirinkimo,vykdo tik isakymus tu paciu galimai zudiku?Paskaitykyt ka raso ir kalba karo specialistai?/ O jie galvas kraipo ,kodel tokia karine taktika Rusijos armijos pasirinkta??O visa tai todel,kad reikejo akimirksniu imtis apsaugos atominiu,biotech labaratoriju,ir amerikos czv divizijos susidedancios is kaliniu ir pasaulio galvariezu?Koks tu fasistu paruostu zudyti viska ka sutiksi uzdavinys,manau issiaiskins Kadyrovo cicenu 12 tukst pulkas.Net Rusijos armija ta divizije paliko Cicenams.Tai mano supratimu taip.Ateitis parodis.O kas laukia Lietuvos,tai jeigu cia nera priveista tokiu kas Ukrainoje ,tai Lietuvai bijoti nera ko.Bet,Lt yra atomine dar vis labai pavojinga.Lietuvoje veikia biotech ,kur neaisku ka gamina,uz kieno babkes,kas finansuoje,kokiais tikslais??

   1. Jaronimai tu visus kas raso anonimas suplaki i viena ,cia koki 10 skirtingu zmoniu taip pasivadine 😅kas per ukrainos gynejai ,tauta gina?su karine technika tarp gyvenamu namu slapatos ,nu cia tikri savo salies patriotai ir gynejai ,fasistines huntos gynejai kijeve ne kas kitas cia tuose video !!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.