Šiandien Vilniuje buvo įsiveržta į Baltarusijos ambasadą, šalia stovinti policija banditų nestabdė

Autorius:

Mariaus Jonaičio komentaras:

„Kuo toliau – tuo durniau. Šiandien grupelė idiotų-provokatorių įsiveržė į Baltarusijos ambasados kiemą. Nuplėšė oficialią tos šalies vėliavą ir kažkur nutempė. Vietoj to užkabino opozicinę ir, lyg ir, Ukrainos.
Čia tiems debilams, kurie mano, jog čia šaunu ir viskas „maladiec“ paaiškinu. Kiekvienos šalies ambasada yra tos šalies teritorija kurioje galioja konkrečios šalies įstatymai. Taip yra su Lietuvos ambasadomis užsienyje, taip ir su užsienio šalių ambasadomis Lietuvoje.
Į kitos šalies ambasadą negali patekti niekas, nebent įsileistų ambasadorius. O bet koks įsiveržimas į tą teritoriją laikomas tiesioginiu agresijos aktu prieš tą šalį.
Gėdingiausia taip, jog visa ši akcija vyko stebint, ir nieko nedarant, policijos pareigūnams.
Už tvoros tu gali protestuoti, mojuoti kokiomis nori vėliavomis ir reikšti kokią tik nori poziciją. Tačiau tokie aktai kurios matysite video, turi būti griežtai užkardomi, nes tai yra grubi provokacija.
Panaši provokacija įvyko ir ketvirtadienį kai buvo sumuštas Rusijos ambasados darbuotojas.
Jeigu čia dalyvavo užsienio šalių piliečiai (Baltarusijos), tai turi nedelsiant gauti spyrį į šikynę ir keliauti lauk.
Kartoju. Visi gali turėti kokias tik nori pažiūras, bet jas reikšti reikia proto ribose ir neįvelti mus į tokį procesą po kurio kaip tauta galim išnykti.“
Pasidalinkime

Komentarų: 19

 1. Nemačiau suėmimų, nei bet kokių veiksmų, kas imamasi prieš mūsų taikią opoziciją. Tie jauni policininkai tikrai ne savo vietoje, jie turi dirbti kasininkais. Suprantu įsakymas iš viršaus, bet įstatymų niekas nepanaikino, todėl vykdyti nusikalstamus įsakymus yra baudžiamoji atsakomybė. Taip mus visus pakiša po karo grėsme.

  1. Na tai reikia taip pat isimest pas ukrus i ambasada ,uz genocida donbase luganske uz vaiku 147 nuzudytus „angelu aleja “ juk rimtai maciu nusikaltimai ukrainij nesiskaito juk jie kartu su jav ,o tie pagrindiniai pasaulio teroristai per 255 metus 225 kariniai konfliktai ,draskyt i gabalus nato ir jav teroristus !!!!!!irakas libija sirija afganistanas ir tt ir tt ,pamirsot ponai ,atsiminkit !!!!!

   1. to …parase,tu aplamai niekas vafliuk,nusiramink,geriau eik ozio myzalo pagerk,idijotas ble…

 2. Baltarusija šalis agresores ir jos ambasada turi būt uždaryta. O Regelski leidžiasi saulė jau.

   1. jus ,moliugai esat ir greiciau reiketu jus uzdaryti i specializuota istaiga

  1. to anonistui,tai tu utele sprendi ka turi daryti valstybes,tu uteles is klyno isirink landsbergine smekla,ateis ir jums galas…

   1. Gabry – čiulpk toliau Putinui ir Lukašenkai . Tikriausiai esi Ragelskis ??? 😀

 3. PYDARASTAI -BANDEROS SU KURVOS HUJASOSKOS TY-HUJ-NOVSKOS IŠKRYPELIAIS LIETUVOJE BETVATKE DARO PRIE BALTARUSIJOS AMBASADOS !!!!!!VŪN NAHUJ BANDEROS -UKRŲ HUJASOSAI IŠ LIETUVOS! BANDEROS -IŽGAMU -UKRŲ-SMARVEI IŠVEDYNT PRIREIKS ISIRENGT LIETUVOS LIAUDŽIAI ORO KONDICIONIERIUS!!!!!!!!

 4. dabar vyksta debilu atrusiavimo procesas, gerai jus filmuoki kas tokie prisiklause sorosines propagandos laksto ir dauzos i krutine, ateity bus galima apklaust debiliukus, kai tiesa isaiskes

 5. tai kai vaivorykstiniai naciai ejo su fuck the police, mentai irgi nieko nedare. Matyt mentukai dirba vaivorykstiniam seimininkui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.