Komentarų: 11

 1. Jau du draugeliai išsisėmėte,jeigu tibetietiškus masažus pradėjote reklamuoti.Patronų jau neužtenka,kad pradėjot skleisti grybių propogandą.

 2. noretusi apie Odesos ivykius,sudegintus gyvus zmones,isgirsti,gali gale Maidana,pasikvieskit butkeviciu,papasakos

 3. Buvo stambulo konvencija, maršai rėkavimai, pėsčiūjų perėjos, požeminės ir antžeminės, ir pyst kovidas. Visi tik apie kovidą, ir pyst skiepai, ir tik apie tai. Ir jau visi pamiršo šeimas, kukurdupelius. Ir staiga kovidas baigiasi ir jau apie jį nieko nesigirdi, nes anūkas sukniso pradžioj reikalus su baltarusija ir po to su kinija. o dabar pamirštam ir apie tai ir šnekam tik apie rusai puola. Tai kokio velnio reikėjo Antaną suimti, jei taip lengvai visų mintys nukreipiamos nuo vieno ant kito?

 4. Taip Leons ne vinintelis taip mato.Kazashtanas, Singapūras net, su UA. Trumpas- kgb agentas( D.Gordonas)

 5. Cia rusofobas baisus ,ko nepasakoji apie genocida donbase ir luganske ,nuo 2014 metu ,apie ukru genocida pries savus ,apie ten nuzudytus vaikus „angelu aleja „ar anie ukrainos gyventojai nesvarbus ,nes nuo demokratisku kulku mirsta ,sudo kruva visiskas nulis ,lrt ir kitos sudasklaidos pvz ,kaip ir tas is varpines ir janutiene ,ka jie cia veikia sitam nusu tv ,jus juokaujat ???i delfi kelkites propagandistai jav ir nato teroristu sunys !!!!!!!!!

  1. Kur dingo covidas tai lovu jau netruksta ,jau nebesiskiepysim????😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂cirkas tesias ,raudona silke su dulkiu kas ten oas jus ,brudai jus?

 6. Kai putleristai pradės LT žymėti kur turi kristi rusų bombos – šnekėsit ir darysit kitaip…

 7. Atia, Klivečka. Gali maloniai bendrauti su ukrų banderovcais ir jų draugais, tik žiūrėk, kad neapsviltų pasturgalis.

  1. Cia rusofobas baisus ,ko mepasakoji apie genocida donbase ir luganske ,nuo 2014 metu ,apie ukru genocida pries savus ,apie ten nuzudytus vaikus „angelu aleja „ar anie ukrainos gyventojai nesvarbus ,nes nuo demokratisku kulku mirsta ,sudo kruva visiskas nulis ,landzbergi e kurva !!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.