Saulė Avine 2022. Sudėtinga Marso ir Saturno jungtis.

Autorius:

♈️ Saulė Avine. Dalinuosi keliomis įžvalgomis.

✅ Labiausiai norisi kalbėti apie Saturno ir Marso jungtį, kuri yra sudėtinga ir kelianti įtampą. Balandžio 3 – 6 dienos, kada ši jungtis yra tiksliausia. Įdomu tai, kad šiomis dienomis abi planetos dalyvauja taip vadinamuose planetų karuose. Pradžioje laimi Saturnas, o vėliau Marsas. Šių planetų jungtis įvyksta kartą metuose ir yra susijusi su fiziniu stresu, traumomis, besikaupiančia įtampa įvairiuose lygmenyse. Šalyse, kuriose vyksta karas, galime tikėtis dar didesnės įtampos nei iki šiol. Tai gali apsunkinti derybas. Jei norime išvengti įtampos bet kokiame lygmenyje, pirmiausia turime liautis ją palaikyti savo mintimis, žodžiais ir veiksmais bei papildomai nekurti. Šioje vietoje turime laisvą valią rinktis.

✅Trumpai aptariu Saturno ir Marso jungtį/derinius ir kaip jie veikia asmeniniame horoskope. Taip pat ko galima tikėtis pirmomis balandžio dienomis. Vienareikšmiškai tai sunkiausias laikas visiems, kas Vandenio ženkle turi planetų, o ypač Saturną ar Marsą bei Ascendento (reiškiančio kūną) valdovą.

✅ Kovo 27 ir 28 dienos sudėtingos jautriems, emociškai nestabiliems ir protiškai silpnesniems žmonėms. Vandenio ženkle atsiduria sudilęs Mėnulis (protas), Marsas, Venera ir Saturnas. Asmeniniuose gimimo horoskopuose tokia kombinacija reikštų sudėtingą asmenybę, linkusią per daug pergyventi ir turinčią itin neramų protą.

❤️Gana ilgą laiką Venera su Marsu buvo kartu, tai ne pats geriausias derinys santuokai, romantikai, piršlyboms. Nuo balandžio 5 iki 14 Venera bus labai stipri ir kartu su Jupiteriu. Tai geras laikas santuokai, romantikai. Pasinaudokite juo, nes nuo balandžio 15 dienos prie Veneros vėl prisijungs Marsas ir kurstys bereikalingas aistras.

✅ Stebint bendrą vaizdą, susidaro įspūdis, jog Saulė Avine yra puikus laikas naujiems tikriems lyderiams ateiti. Tačiau tai gali būti ir autoritarizmo įtvirtinimo laikas, pasinaudojant susikaupusia įtampa, darant dar didesnį spaudimą silpnesniems.

Pasidalinkime

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.