G. Landsbergis apie Vengriją: “Yra galimybė perrinkti Vyriausybę ir tą pasitikėjimo nuosmukį stabdyti”

Autorius:

“Jo imperatoriškosios Didenybės Visatos Valdovo ir Drakono žudiko įsakas: Vengrija privalo išrinkti kitą valdančiąją partiją arba Jo Didenybė labai supyks! O visi žino ką reiškia supykęs Drakono žudikas. Ypač Lietuvos mokesčių mokėtojai…”

Pasidalinkime

Komentarų: 4

  1. Na ir nukvailėjo Gabrielius L. Ar jam jau protas visai pasimaišė? Jis pasijuto pasaulio valdovu. Jau pradėjo pyktis ir su Vengrija. Kas sekantis?

  2. Lietuvos gyventojai turetu stipriai suklusti,va po tokiu landsberginio broilerio kalbu.Zmones stebisi,kaip cia gali buti ,kad niekas miestelyje nebalsuoje uz landsbergine chunta,o balsu tiek,kad tie vistik laimi rinkimus??manau,kad ir ateities rinkimuose laimes landsberginiai,nes laimi tas kas skaiciuoje balsus,o balsus skaiciuoje kompiuteris su nupirkta landsbergiu gaujos programa.Jeigu bus paviesinti iki rinkimu kgb organizacije ir jos clienai,gal rinkimai ir ivyktu,bet jeigu nebus dekgbizacijos svaraus proceso,Lietuvos likimas aiskus.busime tik jankiu eksperimentine baze su gyvais eksperimentais ir be jokio asmenu sutikimo.Pasikartosiu,landsbergine partgauje ,tai baisiausia gyvate Lietuvos uzantyje per visa Tevynes -Lietuvos istorija.

    1. Sutikti tenka – balsus “suskaičiuoja” tiek kas prie lovio. Svarbu laiku ir kam reikia kyšį neužmiršti duoti.

Rašykite komentarą