Agresyvi propaganda skverbiasi į vaikų pasaulį per jiems rodomus „nekaltus” animacinius filmus!

Autorius:

Ar Disney filmukai tapo skirti veikti vaikų pasąmonę, programuoti požiūrį į aplinkinį pasaulį ir paversti nukrypimus nuo normos madinga siekiamybe?! Agresyvi LGBTQ+ propaganda skverbiasi į vaikų pasaulį per jiems rodomus „nekaltus” ir mažųjų taip mėgiamus animacinius filmus!
Disney studija informavo apie savo artimiausius tikslus: iki metų pabaigos pusė visų jų veikėjų turėtų būti LGBTQ+ ir etninės mažumos! Jie nori pakeisti vaikų mėgstamiausių personažų orientaciją / lytį, kad po to daugelis vaikų visame pasaulyje galėtų/norėtų daryti tą patį!
Žodžius berniukas ir mergaitė norima keisti ,,svajotojai ir draugai” (dreamers and friends)!
Tuo tarpu didelė dalis „Disney“ darbuotojų su įmonės tikslais nesutinka. Jie palaiko Floridos tėvų teisių įstatymą, kuris gina vaikus ir draudžia ankstyvą lytinį švietimą. Kaip nutiko, kad bendrovė, kuri savo verslą kūrė šeimoms ir vaikams, pasirinko šeimos ir vaikystės griovimo kelią?! Jie siekia seksualizuoti vaikus ir mano, kad turi tam teisę!
Kviečiu klausyti trumpą interviu su „Disney“ studijos darbuotoju, respublikonų kandidatu į Kongresą Floridoje Jose Castillo. Jis išsako daugumos įmonės darbuotojų požiūrį į įmonės vadovų siekį aktyviai propaguoti LGBTQ+ filmukuose.
Ką jūs apie tai manote? Kaip saugote vaikus nuo kenksmingos informacijos? Ar pavyksta tai padaryti?

Pasidalinkime

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *