Vaidas Žemaitis. Šį kartą apie Rusiją

Autorius:

Sorošinė žiniasklaida prieš landsbergių režimą einančius žmones paverčia „kremlinais“, „vatnikais“, „Putino pakalikais“ ir t.t. Aš taip pat papuoliau į šį sąrašą. Bet ar nors kartą gyvenime kas nors yra manęs paklausęs, ką aš iš tiesų manau apie Rusiją? Šį kartą nusprendžiau paatvirauti ir viešai išreikšti savo poziciją, kuri, turbūt, daugelį nustebins…

Norintiems paremti:

VšĮ „Mūsų TV“ Banko sąskaita: LT253500010014672482 (pervedant paramą, mokėjimo paskirtyje įrašykite PARAMA)

Norintiems paremti Paypal sistemoje: https://www.paypal.com/paypalme/musutv (mokėjimo paskirtis – PARAMA)

Norintiems tapti mūsų Patreonais: https://www.patreon.com/m/musutv

Norintiems paremti kriptovaliutomis:
Bitcoincash: qrukl72dhavlk9rl4exkcjptjphjytdhxu0vvq7nt4
Bitcoin: 3D1HbuxTmd6HqWozFhi1ztpvapiv7oUTdf
Ethereum: 0x0FB719Fe85cC2f9E569982BB30206DBd5399a3Ba

Galite mūsų veiklą paremti skirdami 1.2 procento savo pajamų mokesčio:
Kiekvienais metais galima pateikti prašymą, kad sumokėto pajamų mokesčio dalis (iki 1,2 procento) būtų pervesta Mūsų TV, VšĮ (kodas 305909094), kuri yra paramos gavėjas.

Kaip pateikti prašymą?

Jeigu jau esate raštu arba elektroniniu būdu pateikę Prašymo FR0512 04 formą, tai vėl šią formą užpildyti ir pateikti galite anksčiau teikto prašymo duomenų pagrindu tiesiogiai portale arba jo duomenis parsisiuntę į savo kompiuterį:

Pasirinkite anksčiau teiktą FR0512 04 formos prašymą
Pakoreguokite prašymo duomenis ir jį pateikite.
Trumpa FR0512 04 formos laukelių pildymo instrukcija:

5 – 2021
6S – žymėti X simboliu
E1 – įvesti 2
E2 – įvesti 305909094
E4 – įvesti 1,2
E5 – įvesti mokestinį laikotarpį, iki kurio skiriate paramą: jei norite dar 1 metų paramą skirti mums, įveskite 2021, o jei 3 ar 4 metų paramą – atitinkamai 2022 ar 2023.
Nuo 2022-01-01 priimama tik elektroniniu būdu per EDS (https://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradin…) pateikta prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį forma FR0512.

Pasidalinkime

Komentarų: 7

  1. Tau “Čia buvo” klausimas – iš tavo trumpo komentaro susidariau nuomonę, kad “putiniškas naratyvas” yra netiesa, putiniška propaganda. Tai, prašau, pateik savo nuomonę patvirtinančius faktus.. Ar gali tai padaryti?

  2. Vaidai Žemaiti tamsta kai niekini kitus , bet pasižiurėkit į save ir pasakyk ką gero padarė Lietuvoje

  3. Tęsinys. Vakarų vanagai suorganizavo Ukrainoje Maidaną, nuvertė prezidentą Janukovičių ir perdavė valdžią fašistinei nacistinei banderininkų gaujai, kuri su dūšia ir kūnu pasiryžusi tarnauti vakarams, bet ne Ukrainos valstybei ir tautai, tuo pačiu sudarydama Ukrainoje placdarmą vakarams kovai prieš Rusiją. Dėl tos priežasties Rusija “prisiėmė” į savo glėbį Krymą . Rusija, matydama karinį pavojų iš NATO plėtros į Rusijos pusę, ėmėsi savisaugos karinių veiksmų Ukrainoje, nes taikiai išspręsti šį klausimą neleido vakarų ir Ukrainos Minsko susitarimų nuolatinis blokavimas. Visada konfliktą galima išspręsti taikos sutartimi. Na, o dabar Ukraina sužlugs kaip valstybė dėl jos kvailų nacistinių politikų, bet taikos sutartį bus priversta sudaryti, tik ne pagal Ukrainos norus. Kol kas tiek, Vaidai.

  4. Vaidai Žemaiti, tu daug kur dėl Rusijos esi neteisus. Kad atrasti tiesą, reikia žinoti istoriją, politinę ekonomiką /ne marksistinę/, filosofiją ir daug dar ką. Kad viską tau paaiškinti, reikėtų ne vieną universitetinę paskaitą paskaityti, bet aš pasistengsiu trumpai drūtai. Prisiminkime karus Europoje. 1309 metais, sukūrus planą “Drang nach Osten”, prasidėjo katalikų vyskupų ir tuometinio miesčioniško “elito” invazija į rytinius kraštus. Ta invazija nesibaigė iki šios dienos ir tęsiasi Ukrainoje. O Rusija? Ji kartais kartu su lietuviais visą laiką gynėsi nuo vakarietiškų užpuolikų. Dar totorių-mongolų jungas… Rusijai visą tą laiką buvo svarbu apginti savo teritoriją, todėl ji ekonomiškai buvo atsilikusi nuo plėšikaujančios Europos. Karas Ukrainoje yra tas pats gynybinis karas nuo šiuolaikinių kryžiuočių NATO karinių vanagų. Bus tęsinys.

Rašykite komentarą