EŽTT pirmininko kalba Seime pilna kontrastų

Autorius:
Dainius Kepenis: “EŽTT pirmininko teiginiai ir priešingi valdančiųjų veiksmai.
Matome kokiu tikslu vakar į Seimą buvo atvykęs Europos Žmogaus Teisių Teismo (EŽTT) pirmininkas Robertas Spanas. Nepaisant to, jis ne kartą savo kalboje pabrėžė prigimtines žmogaus teises. Būtent teisė nesiskiepyti, teisė nesitestuoti, teisė į savo informuotą sutikimą ir apsisprendimą yra mūsų prigimtinės teisės, kurios buvo pažeistos, sugriautos. Visa tai buvo padaryta remiantis tuo, kad COVID yra neva tai ypatingai užkrečiama liga, baisiau už marą. Kaip dabar matome – vakcinos jau seniai ne nuo tų atmainų, kurios vyrauja dabar, vaikams skiepytis iš viso nėra jokio mokslinio pagrindo, pasiskiepiję žmonės užkrečia kitus, o pats COVID “pavojingumas” tiesiogiai susijęs su tuo, kaip pats žmogus rūpinasi savo gyvenimo būdu, kokius gyvenimo būdo įpročius turi ir panašiai.”
Pasidalinkime

Komentarų: 2

  1. EŽTT – neteisingas vertinys. Žmonėms negalioja teisė. Ji galioja tik asmenims, todėl turėtų būti EATT. Ir išvis, ar suvokiate frazę “teisių teismas”?

  2. Lietuvos teritorijos valdziagyviai,vykdo soroshu,geitzu,shvabu ,rodshildu nurodymus.O nurodymai skirti populiacijai naikinti.kaip geitzas sake vienoj is tv ,zemeje turi likti tik auksinis milijardas.Tiesa,paskaiu pasitaise,ir pridure ,kad auksiniam milijardui aptarnauti reikes ir puse milijardo vergu,kurie bus prijungti prie naujausiu it technologiju ir bus visiskai nuolankus.Lietuvoje valdziagyviai per prievarta suvakcinavo 74 proc gyvybiu,is kuriu ,tiketina 10 tukstanciu jau apleido si pasauli.O kad du gaidvisciai is tribunos dabar kartoje,kad prievartos nebuvo,tai tik akivaizdziai parodo,kad plana naikinant Lietuvos zmones jie ivykde.Gales shvabiui atraportuoti,kad nuolankus buvo.kada gi prasides Tribunolai ,visus valdzios zmogzudzius utilizuojant su visais ju klonais??Kadangi teismai priklauso landsbergiui,tai jau kaip ir reikejo isgirsti patrjarka tv kalbant ,jog ketvirtadali Lt gyventoju reiktu uzversti,kad zeme pasakytu Dievuliui aciu.Todel ir reiktu pradeti nuo va tokiu padugniu,kuriu rankom upeliais teko zmoniu kraujas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *