KLIMATO APOKALIPSĖ. ILIUZIJA AR TIKROVĖ?

Autorius:

Staigi klimato kaita planetoje pasiekė naują lygį! Kodėl tai pavojinga žmonijai ir kiekvienam iš mūsų? Mokslininkų, kariškių prognozės. Kam iš tikrųjų ruošiasi valdantieji ir kokiomis iliuzijomis gyvena vidutinis žmogus? Klimato procesų, jų kaskados ir sinchronizavimo pagreitis 2020 m. Kodėl Žemės rutulys pradėjo plėstis ir kokios pasekmės? Vaizdo įrašas, kuriame demonstruojama stichinių nelaimių dinamika per dešimt metų nuo 2011 iki 2020 m.
Ką visi turi žinoti ir padaryti, kad išgyventų? Visuomenės sąmoningumo ir vienijimosi svarba. Ką mums suteiks susivienijimas? Kaip taikiai pereiti nuo vartotojiško visuomenės formato prie kuriančiojo? Kaip išbristi iš civilizacijos egoizmo krizės? Viršvalstybinė idėja, vienijanti visus žmones ir pagrindai, kuriais ji grindžiama. Žmonės gali viską pakeisti ir išgyventi! Vertingiausias dalykas yra žmogaus gyvenimas, nes jis įgalina žmogų įgyti daug daugiau.

Pasidalinkime

Komentarų: 1

  1. Liūdna, kad žmonės skiria tiek resursų mokslinės fantastikos laidoms versti ir įgarsinti. Tai užsakomasis video. Tai Gretos Tumberg propaganda naujoviškai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *