Vandens autobuse atsigėrusiam vaikinui vairuotojas rengėsi iškviesti policiją

Autorius:

Pažiūrėkime, kokie vairuotojai dirba „Gerovės valstybėje”. Susidaro toks įspūdis, kad autobusas yra vairuotojo nuosavybė. Iki akių užmaukšlinta kaukė apie vairuotoją irgi pasako daug…

Šaltinis: Lietuvos kronikos

Pasidalinkime

Komentarų: 6

  1. Labai negražiai pasielgė vairuotojas, bet iki tokio protinio išsekimo privedė mūsų valstybės valdantieji. Negali gi jis nuėjęs į seimą ar į vyriausybę duoti į snukį valstybės valdymą užėmusiems menkystoms, kurie vertė jį ištisas darbo dienas dėvėti antsnukį, skiepytis, kurių dėka padidėjo elektros, dujų kainos, kiti mokesčiai ir t.t., tai išsilieja ant eilinių žmonių.

  2. Debilui vairuotojui (ne soferiui), o autobuse kvepuot galima? Negi sis asilas (tegul atleidzia keturkojai gyvunai) nemato, kad zmogus gere vandeni, o ne degtine.

  3. bananu salis . ateitu man jis taip panaglavoti, tegul kviecia ta policija pazvenks vyrai ir isvaziuos. Puslgusis barankos sukinetojas. Vairuotoju nepavadintum.

  4. Įdiotais valstybė nenubėdnės , o vadyla matyt prieš vaikus kietas – vietoja to kad normaliai pasakyti ( paaiškyti ) išoko žiaukčioti kaip pusgalvis

    1. Tai juk žmogui ir silpna gali būti ir atsigerti reikės. Iš kokio beprotnamio jis iškrito? Jei yra diabetas, gali ir užvalgyt reikėti. Ar jaj su galva yra negerai??

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *