Stop kadras

DOKUMENTINIS FILMAS: JAV prezidento rinkimuose buvo padaryta viena didžiausių rinkimų vagysčių per visą istoriją!

Autorius:

Mindaugas Puidokas:

SENSACINGA naujausia informacija dėl rinkimų JAV! Kviečiu visus pažiūrėti ilgai lauktą naują dokumentinį filmą „2000 mulų“ (anglų k. „2000 mules“). Šiame filme yra pateikiama koordinuotos, finansuotos, nelegalios prekybos rinkimų biuleteniais tinklo veiklos įrodymai svarbiausiose svyruojančiose valstijose per 2020 m. JAV prezidento rinkimus. Tai galėjo iš esmės pakeisti teisėtus rezultatus. Pažiūrėjus filmą visi galėsite turėti argumentuotą nuomonę apie tai kas vyko ir vyksta, kurią galėsite paaiškinti ir kitiems.

Rinkimai Vakarų šalyse turėtų būti demokratijos pagrindas. Jie privalo atspindėti žmonių valią dėl valstybės valdymo gairių ir ateities. Pasirinktiems
politikams mes tik deleguojame valstybės problemų sprendimą ir jie privalo tarnauti žmonių gerovei. Deja, pateikti įrodymai verčia manyti, kad 2020 m. JAV buvo padaryta viena didžiausių rinkimų vagysčių per visą istoriją! Joje svarbų vaidmenį suvaidino įvairios nevyriausybinės organizacijos bei paramos fondai.

Žiūrint šį filmą kyla šie svarbūs klausimai: kiek galime pasitikėti rinkimų rezultatais kitose šalyse, juk panašias praktikas galima įgyvendinti ir kitur. Kur garantija, kad panašios praktikos nebuvo taikomos ir jau įvykusiuose rinkimuose Lietuvoje? Privalome būti budrūs, mokytis ir ateityje padaryti viską, kad rinkimai būtų 100% skaidrūs ir balsai būtų skaičiuojami tinkamai.

Filmą, su lietuviškais subtitrais, galite žiūrėti mano Tel..ram kanale. Į jį pateksite per mano interneto puslapyje patalpintą nuorodą https://mindaugaspuidokas.lt/nupirkti-rinkimai/

Kviečiu skirti laiko, peržiūrėti šį filmą ir būtinai juo dalintis su kitais! TIESA privalo pasiekti žmones!!!

Pasidalinkime

Rašykite komentarą