Nuotrauka: stop kadras

Lietuviai verčiasi per galvą dėl Ukrainos, kuri Eurovizijoje jai skyrė 0 balų

Autorius:

Kaži, ar patys ukrainiečiai tiek stengtųsi dėl Lietuvos kaip lietuviai stengiasi dėl Ukrainos… Deja, bet Monikai Liu nepadėjo nei Ukrainos vėliava rankoje, nei vyšivanka, nei „Herojam slava!”

Šaltinis: Lietuvos kronikos

Pasidalinkime

Komentarų: 2

  1. Eurovizija naujosios tvarkos ir visokių LGBT stumdykla. Ir nėra kuo čia stebėtis. Paprasčiausiai nustokit žiūrėt tokius konkursus, o geriausiai visai nustokit žiūrėt TV.

  2. Nuo jaunystes prisimenu eurovizijos konkursus,kuriu nepraleisdavau .Po to,kai eurovizija pavirto merginu su konkolais demonstracija atvirai,jau nebeziuriu siu lgbt reklaminiu konkursu.Paskutini pasirodyma anukas ipirso ,kur finale dainavo lt atstove su korejietiska pavarde.Ir nieko isimintino ar kazkokio ypatingo pasirodymo nepastebejau.Juk tikrai ne pirmajam desimtukui atitiko pasirodymas??Bet man juokingiausia,kad eurovizija patapo ne tik vaivorykstiniu demonstracijos bastijonu,bet pasirodo ir politikos ??Kodel ukrainieciai turejo skirti 12 balu lt solistei,jeigu ten jiems buvo panasu i tuscia vieta??Arba kai lt skiria ukrainai 12 balu,tai ar tai is gailescio kariaujantiems,ar tikrai us eurovizini numeri???Siai dienai eurovizija ne vokalistu,ne muzikos,ne dainos,ne ypatingo nacionalines israiskos konkursas.Gal kam atrodo kitaip,cia tik mano dieduko nuomone.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *