Nuotrauka: stop kadras

I. Šimonytė: „Vytauto Landsbergio statusas turėtų būti deramai įvertintas“

Autorius:

Kalbėdama apie Vytautą Landsbergį premjerė Ingrida Šimonytė tiesiog nušvito ir šypsojosi. Anot jos, mes negalime pakeisti istorinių faktų. Tarybinis profesorius Vytautas Landsbergis buvo pirmasis atkurtos nepriklausomos valstybės vadovas. Ir taškas.

Šaltinis: Lietuvos kronikos

Pasidalinkime

Komentarų: 7

  1. Sovietinis profesorius V. L. negalėjo būti valstybės vadovu, nes tokių pareigų tuo metu nebuvo. Taškas.

    1. Koks jis valstybės vadovas, jo žmonės per rinkimus nepatvirtino. Išmetė kaip musę iš barščių ir sėdėk ramus. jau tada žmonės juo nepasitikėjo. Tada vadovu valstybės turėjo būti a.a Romualdas Ozolas.Pats save pasiskyrė ir dabar dar nori būti vadovu. Varlių prūdo vadovas, o ne Lietuvos. KGB išdavikas savų draugų.

  2. Teisingai, Vytauto Landsbergio statusas turėtų būti deramai įvertintas – skundikas, išdavikas, komsomolcas, užslaptintas agentas!

    1. Žinoma, kad jiems jokia Lietuvos Konstitucija negalioja- jie vadovaujasi tik dvigubais standartais! Jie jau ne pirmą kartą į Lietuvos Konstituciją nusišluostė ne tik savo nikingas kojas, bet ir dvokiančius užpakalius! Ir ką Jus jiems padarysite?! Jus nieko negvalit, nes lietuviams labai gerai gyvenasi ant sofučių rašinėjant komentarus, o nei į mitingus, nei į protestus, nei į rinkumus, nei į referendumus jie nesiteiki nueiti ir įvykdyti savo pilietinę pareigą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.