Nuotrauka: stop kadras

Laisvės partijos narys M. Matijošaitis Seimo viešbutyje rengia orgijas?!

Autorius:

Mindaugas Puidokas:

“SKANDALINGAS Laisvės partijos Seimo nario M. Matijošaičio elgesys ir nuolatinės ORGIJOS su triukšmingais ir gausiai pašalinių asmenų lankomais vakarėliais perpildė mano bute gyvenančių nuo karo pabėgusių ukrainiečių šeimynos kantrybę! Sulaukiau jų pagalbos prašymų.
Kreipėmės į Seimo viešbučio administraciją ir Seimo kanceliariją, bet Seimo narys jų skundų dėl elgesio neišgirdo ir ,,siuntė” visus ,,toli”…, o situacija tik blogėjo ir svaigulingos orgijos tik dažnėjo. Dėl to šiandien viešai informavau Seimo vadovybę ir kolegas parlamentarus apie NEDERAMĄ laisviečio M.Matijošaičio elgesį Seimo viešbutyje.
Mano buvusiame bute gyvenanti ukrainiečių šeima paprasti ir geri žmonės. Jau visi keturi rado darbą. Dėl šio Seimo nario jie negali po darbo ilsėtis ir miegoti, o praėjusią naktį sulaukė ir grasinimų! Moterims paprašius naktį patildyti muziką ir triukšmą bei leisti po darbo miegoti buvo pagrasinti: ,,jei dar drįsite skųstis – tai padarysiu taip, kad per savaitę būsite iš čia iškeldinti”!
Ar tai normalus elgesys su žmonėmis, kurie pabėgo iš karo zonos?! Pas M. Matijošaitis žurnalistams pripažino, kad ukrainietės buvo su juo kalbėtis ir neva jos kenčia nuo po karo kilusio ,,potrauminio streso sutrikimo ir dėl to intensyvesnis jautrumas garsams, ypač žemo dažnio”. Pas jį sumontuota tokia galinga muzikinė aparatūra, kad pasak ukrainiečių, nuo žemų jos dažnių kilnojasi jų grindys kai vyksta viskas. Girdisi klyksmai ir riksmai.
M.Matijošaičio bute sukeliamo triukšmo lygis rodo, kad jame ne tik klausomasi muzikos, bet ir greičiausiai naudojama kai kas daugiau, kas suteikia chamiškos drąsos ir įžūlumo taip elgtis. Gal Seimo narys dėl to taip aktyviai palaiko visų rūšių narkotikų dekriminalizaciją?! Esant blaivios būklės toks elgesys sunkiai įmanomas. Yra daug liudijimų, kad bute lankosi ir kartu „švenčia“ pašaliniai asmenys.
Toks Seimo nario, naudojančio Seimo viešbutį ne pagal paskirtį ir trikdantis aplinkinių ramybę elgesys yra gėdingas, netoleruotinas ir žemina LR Seimo narių autoritetą! Dėl to kreipimesi į Seimo valdybą ir Etikos ir procedūrų komisiją prašau iškeldinti Seimo narį iš viešbučio, kurio vidinių taisyklių jis nuolat pakartotinai nesilaiko!”

Pasidalinkime

Rašykite komentarą