Nuotrauka: ekspertai.eu

Vyšyvanka neabejotinai jau tapo Lietuvos nacionaline švente

Autorius:

Gegužės 19 d. visa Lietuva minėjo Vyšyvankos dieną. Vyšyvanka – tai Ukrainos nepriklausomybės esmė.

Nuo šiol vyšyvankos diena stiprins ir Lietuvos nepriklausomybę.

Plačiau apie tai, kaip mūsų šalyje buvo švenčiama vyšyvanka – „PressJazz TV“ laidoje „2K+“.

Pasidalinkime

Komentarų: 2

  1. Aš skaitau, kad vyšyvanka ir kita naudojama Ukrainos atributika labai tiks, kaip vadinamo galimybių paso pakaitalas ateityje. Jeigu vėl prireiktų kur nors šitų vadinamų GP tai juos laisvai galima butų pakeisti vyšyvankomis ir kita atributika susijusia su Ukraina.
    Priėjai prie namo ir matai, kad stogas nudažytas, kaip Ukrainos vėliava – vadinasi jau viskas aišku, čia gyvena paskiepyti. Ukrainos vėliavos ant langų, balkonų – taip pat viskas aišku – skiepai čia yra.
    Jeigu reikės vėl į prekybos centrus tų GP, užteks parodyti Ukrainietišką kokį nors simbolį, iškart visiems bus aišku, kad žmogus paskiepytas ir jau ne viena doze…
    Sakė, kalbėjo, kad skiepai neveikia, bet vis dėl to pasirodo, kad jie veikia ir puikiai. Patys matot kas darosi su tais paskiepytais:)

  2. Visi sitie seimo ir valdzios bukiai turetu buti ir tikiu greitu laiku ,bus teisiami kaip Tevynes isdavikai.ka,seimui Ukraina svarbiau nei Lietuva?? Kodel per Lietuvos nepriklaaaausomybes diena,per kitas nacionalines sventes ,sie ,taip vadinami ,seimunai neuzsivilko Tautinius rubus??Kai kurie padugnes net nesugebejo per nacionalines sventes net jose sudalyvauti?? O dalis valdziagyviu ,net sukure nepaprasta padeti,ar sudetingas situacijas,kad aplamai Lietuvos Tauta negaletu svesti ir puoseleti tradiciju.Dar baisiau,kai Seimu sajudis ,seimu sventes svencia kazkur pamiskej,o zadnepryvadnyje su Lietuva pardavusiais valdziagyviais linksminasi sostineje ,ir net Katedros aiksteje.Apgailetina atrodo,kai Lietuvos seime ne Nacionaliniai simboliai,Tautines veliavos,bet svetimsaliu.Lietuva landsbergiu gauja su kitais prisiplakeliais,tiesiog padugnem,Lietuva baigia sunaikinti ne ka maziau,nei bidonas amerika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.