Nuotrauka: stop kadras

Markas Morano apie atšilimą: pasakykite Gretai, kad tai melas

Autorius:

„Apskaičiuota, kad maždaug 1 mlrd. žmonių namuose neturi vandens ir elektros, o JT per klimato fondą daro viską, kad sustabdytų iškastinio kuro projektus, kad žmonės ir toliau gyventų skurde.“ Ši citata labai tiksliai apibūdina šiandieninę vartotojų visuomenę.

„Sunku įsivaizduoti galingesnį svertą, kuriuo būtų galima visiškai kontroliuoti visuomenę, nei anglies dioksido klausimas“, – šie žodžiai nuskambėjo 2022 m. gegužės 7 d. tarptautiniame forume „Pasaulinė krizė. Mes žmonės. Mes norime gyventi“, – sakė naujienų portalo „Climate Depot“ vykdomasis direktorius ir pagrindinis korespondentas, prodiuseris ir rašytojas iš Jungtinių Valstijų Markas Morano.

Jis yra vienas iš nedaugelio žmonių, nebijančių sąžiningai ir atvirai pasakyti tiesą, kad valdantieji, prisidengdami šūkiais apie būtinybę kontroliuoti CO2 išmetimą, stumia žmones į sąstingį. Melas, kad visuotinį atšilimą sukelia žmogaus veikla, taip įsišaknijęs visuomenėje, kad kitaip manantys mokslininkai ne tik negauna finansavimo, bet ir blokuojami žiniasklaidoje bei socialiniuose tinkluose.“

Pasidalinkime

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.