Nuotrauka: stop kadras

Mindaugas Jonušas: „Nepavarkite būti Ukraina!”

Autorius:

Ukrainos patriotas, įstojęs į Šiaulių sąjungą, Mindaugas Jonušas jau minėjo, kad Klaipėda tiesiog ošė palaikydama Ukrainą. Šiame vaizdo įraše išgirsime tą ošimą – renginyje, skirtame Ukrainos palaikymui ant scenos Mindaugas Jonušas (Minedas) rėžė stiprią kalbą bei pažėrė išminties perlų. Panašu, kad Mindaugas sugrįžta į viešą gyvenimą, tik jau kitame amplua ir su neregėtu trenksmu!

Šaltinis: Lietuvos kronikos 

Pasidalinkime

Komentarų: 5

  1. Landsberginis surogatas valdzioj ,bent jau kai kurie clienai gebantys puse procento smegenu turinio mastyti,supranta,kas ju laukia greitoj ateityje.Todel paskutini gelbejimosi rata sau meta tokiais budais,kai iesko va tokiu minedu valdziagyviu kastoms pakeisti.Pakeisti butin todel,kad ant tokiu kvaileliu galetu suversti visus juodus darbus.Simonycios patarejes shurajevas nusmauktom kelnem,va kazkada solistas „maestro” minedas,kiti bukalaurai skirti jau valstybes istaigoms vadovauti.Ponai,nepasiseks ne vienam is jusu pasislepti,pabegti,ar kitaip issisukti nuo atsakomybes.Jus jau yrodet ,kad esat Tevynes Lietuvos isdavikai,o tokiems likimas aiskus.O kad cia rekaujama ukraineslava ar dar kas,tai viskas pagal uzatlantes ir jevropos surezisuota spektakliuka,skirta jevropiniams kvaileliams,kurie „tiki mokslu”,tiki mandavoshkiu pergale pries landsberginius pautus.

  2. Prieš tai buvo šūkis „Aš tikiu mokslu. Aš paskiepytas”, o dabar snukiai tie patys, tik šūkis pasikeitė :))) O gal čia koks pašalinis skiepų poveikis. Mokslininkai turėtų ištirti 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *