Nuotrauka: stop kadras

Natalija Bunkė uždraudė naudotis savo fonogramomis, bet leido

Autorius:
“Sveiki.
Nuo liepos 1 dienos per elektroninę parduotuvę nusipirkti fonogramos nebebus galima. Fonogramas darysime ir toliau, tačiau viešai pasiklausyti fonogramos dėl mūsų mega žvaigždės Natalijos Bunkės ir t.t. pareiškimo nebebus galima. Taip nutiko todėl, kad Bunkė ir dar keletas LT atlikėjų išsigando, jog kažkas gali geriau už juos sudainuoti jų dainas. Viešai apšmeižė fonogramos.com, kad vagiame iš Bunkės fonogramas ir jas pardavinėjame, nors pati prisipažino kad fonogramas ji davė ne vienam, o kodėl kiti dainuoja jos dainas ji nesupranta. Galime prisipažinti, kad fonogramos.com puslapyje yra tik mano paties padarytos fonogramos. Savo pareiškime Bunkė draudžia dainuoti, vėliau leidžia dainuoti, paskui kreipėsi į Latgą, kad uždarytų fonogramų puslapius, nors jau 2 metus veiklą vykdėme su LATGA leidimu. Mokėjome mokesčius iš kurių atlikėjams, kompozitoriams būdavo mokami honorarai.
Vėliau Bunkė aiškinosi ar tikrai jos fonogramas parduodame, bet jai vienai tai sunkiai sekėsi padaryti. Natalija pakvietė į pagalbą KAKADU komandą ir tada su Kakadu pagalba išsiaiškino, kad fonogramos ne jos darytos kaip ji sako už tūkstančius. Na bet yra skundas ir Latga nusprendė į tai reaguoti.
Nuo liepos 1 dienos norintys įsigyti, užsisakyti fonogramą, turės parašyti el. laišką į lietuviskosfonogramos@gmail.com ir susitarti dėl reikalingos fonogramos.
Mieli muzikantai, dainininkai, atlikėjai, kompozitoriai ir poetai, jei norite kad Jūsų dainų niekas nedainuotų, tuomet nekurkite. O jei jau sukūrėte gražią dainą, kurią visi nori dainuoti, tuomet leiskite ir kitiems tuo džiaugtis.”

Šaltinis: Lietuviškos fonogramos

Pasidalinkime

Rašykite komentarą