Nuotrauka: stop kadras

Pušyno sanatorijos sergančių vaikų skyrius uždarytas, vietoj vaikų – Ukrainos didvyriai

Autorius:

Aurimas Drižius: “herojam slava, visas Pušyno sanatorijos sergančių vaikų skyrius uždarytas, vietoj vaikų sukišti Ukrainos didvyriai, suvažiavę į Lietuvą prabangiais džipais. gal tokiems nereikia pašalpų ir nemokamos sanatorijos?”

Šaltinis: Aurimas Drižius

Pasidalinkime

Komentarų: 2

  1. Nuo kada pašalpiniai yra herojai? Ir nuo kada jie prisideda prie mūsų šalies ar jevropos gynimo, jei jie nesugeba savo šalies apginti? Valkataujanti tauta, kaip ir tie su juodom skrybėlėm.

  2. Visuomet pasisakiau pries bet koki kara,kuriame zusta zmones.Ir patirtu zuvusiu kare artimuju skausmu ,dalinuosi tiek vienos kariaujancios puses tiek kitos.Abieju pusiu kariai atlieka prievarta tu ,kuries karas naudingas,nesapelnus.Mano senelis taip pat buvo nuzudytas vokiecio,kuris atejo atimti vienintelio arklio ,kur seimoje buvo 8 zmones.Senelis neatidave graziuoju ,hitlerio pakalikas issove i seneli,kuris po keletos menesiu ,kanciose ir skausmuose , mire.Bet si karta rasysiu pasipyktines Ukrainos ombudsmene,kuri viesai prisipazino (pavardes neminesiu,nes tai butu reklama butybes,kuria vadinti zmogumi neverta) jog apie rusu kariu prievartautas merginas,vaikus,moteris sioji garsiai paskelbe sukurusi mela.prisipazino melavusi ,tai nebuti ,isgalvoti dalykai.Ir dar,gal galetu viesai,per visas televizijas ir visas reklamos kompanijas,Ukrainos prezidentas Zelenskis,paaiskinti pasauliui,kokie aitvarai karo metu jam sukrove milijarda??Gal koki versla jo seima ir jis pletoja karo valstybeje metu??Labai tikiuosi,kad artimiausiu metu Zelenskis paaiskins pirmas,kol Dziulijano Asandzo kolegos paviesins praturtejimo ir “verslo” dokumentus???

Rašykite komentarą