Nuotrauka: stop kadras

Kaip papildyti valstybės biudžeto skyles beveik 100 000 000 eurų?

Autorius:

Biudžeto skylių lopymo specialistai sugalvojo genialų sprendimą, kaip užpildyti Lietuvos biudžeto skyles su Nekilnojamojo turto mokesčiu. Kiekvienas gyventojas turės susimokėti už savo nuosavybę!

Kadangi Landsbergių sklypo vertė lygiai 1 euras, jiems, greičiausiai, metinis mokestis tebus keli centai…

Šaltinis: Lietuvos kronikos

Pasidalinkime

Komentarų: 3

  1. Pirma, tai reiškia, tam, kad surinkti kuo daugiau mokesčių, bus dirbtinai sukeltos NT vertės. Antra, jie dirbtinai ir tyčia kuria „skyles“, o žmonės turi „lopyti“ jų brokus. Trečia, anekdotas: Petriukas iš anatomijos gavo dvejetą, kai į klausimą „kuriuose organuose yra daugiausiai parazitų?“ atsakė, kad valstybės. 🙂

  2. Zmogus statydamas,ar tiesiog nusipirkdamas gyvenama busta,sumoka uz pirkini jau daugybe kartu apmokestintais mokesciais savo santaupom.Jau nekalbu apie tai,kad pasiskoline is banku sumoka vien procentais bankui trecdali,o kai moka visa gyvenima busto kaina pakyla kartais dvygubai.Net jeigu nusiperki zemes,ir uz ta pirkini sumoki valstybei gan solidzia suma,vistiek kas metai turi eilini karta vel moketi.Lietuvos valdzios banditai ,prieme NTmokesti,tikrai pries Tautos valia,shvabu nurodymu.Ir tai skirtas istatymas Lietuviu Tautos naikinimui.Taip ,Lietuviu Tautos,nes atbegeliams,ne tik nereikia mokesciu susimoketi,jie gauna Lietuvos zmoniu sunkiai uzdirbta turta veltuj,kartais valdziagyviai tokiems uz darba moka dvygubai,o tinginiams moka pasalpas didesnes ,nei gauna sunkiai dirbantis lietuvis minimuma??

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.