Nuotrauka: stop kadras

Konservatoriai siekia dar labiau varžyti Lietuvos gyventojų teises!

Autorius:

Mindaugas Puidokas:

„Landsbergių vedini liberalkonservatoriai toliau eina diktatūros keliu ir siekia dar labiau varžyti Lietuvos gyventojų teises! Žmonėms tai kelia pagrįstą baimę ir nerimą.
Valstybėje vyksta neįtikėtini dalykai… Užkrečiamų ligų įstatymo pataisas rengia ne Sveikatos apsaugos, o Vidaus reikalų ministerija! Pataisos užregistruotos birželio 17 dieną, o jau skubos tvarka pateikinėjamos Seime!
Šalia šio sprendimo dar pratęsiame nepaprastoji padėtis visos Lietuvos teritorijoje! Lenkijai turinčiai sieną su kare esančia Ukraina ir Latvijai užtenka nepaprastosios padėties tik nesaugiuose pasienio zonose. Kuo Lietuva skiriasi? Lengviau liberalkonservatoriams naudoti rezervo milijonus ir toliau varžyti žmonių teises!
Keičiamas ir Šaulių sąjungos įstatymas, kuri paverčiama pavaldžia tiesiogiai Lietuvos Vyriausybei! Kokiu tikslu kuriamas toks keistas skirtingų karinių junginių dvigubas pavaldumas!?
Ar visais šiais pakeitimais jau ruošiamasi rudeniui ir naujiems karantinams??? O gal bijoma masinių protestų dėl dramatiškai augančių kainų!? Pataisose minimas privataus gyvenimo ribojimas gali būti interpretuojamas labai įvairiai – ir mes tą jau matėme ankstesnių suvaržymu metu. Ar tikrai kone atvirai planuojama įstatymiškai įteisinti žmogaus teisių pažeidimus!? Jie tikisi, kad vasaros karščių alinama Lietuva nepastebės, kas vyksta ir žmonės bus labai pasyvūs…
Kviečiu žiūrėti video, juo dalintis ir rašyti laiškus Seimo nariams – turime visi kartu ginti konstitucines žmogaus teises Lietuvoje!!!“

Šaltinis: Mindaugas Puidokas

Pasidalinkime

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.