Nuotrauka: stop kadras

Milijonai brazilų iš visos šalies susirinko palaikyti savo “diktatoriaus”

Autorius:

Brazilijos žmonių meilė savo prezidentui yra neapsakoma. Milijonai žmonių iš visos šalies susirinko palaikyti Jairo Bolsonaro perrinkimo.

„Anksčiau maniau, kad neturėčiau eiti, bet dabar galvoju, kad turėčiau… Manau, kad mano strategija pasiteisins“, – teigė J. Bolsonaro.

Propagandinė žiniasklaida J. Bolsonaro pateikia kaip kraštutinių dešiniųjų pažiūrų fašistuojantį diktatorių.

Ar pamatę šiuos vaizdus dar vis tikite propagandine žiniasklaida?

Šaltinis 

 

Pasidalinkime

Komentarų: 2

  1. Brazilijos Prezidentas Bolsonaras savo darbais irode ,kad Jis savo valstybes zmoniu puseje,o ne shvabiniu -rodshildiniu ir panasaus zmogzudziu ratelio puseje.Prezidentas Bolsonaras per prievarta nemarmaliavo savo gyventoju ir nebuvo 2021 metais atemes is savo tautos vieninteliu patikimu ir patikrintu vaistu HCQ ,(kaip Lietuvos valdzios ziurkes).Todel ten plandemijos paleisti jevropejskai zydams -shvabistams ir nepavyko.Antra,Prezidentas Bolsonaras nesileido bidonams,ckytoriams,ar renegeitams (pasislepusiems landynese) diktuoti savo “isitikinimus”.Tiesiog spjove i zalius amerikonu popieriukus,kurie neteke vertes.kai bande Prezidenta priversti elgtis ziauriai pries savo Tauta, pasinaudodami pasaulio banko ekonomikos nuodais,Bolsonaras buvo vienas is arhitektu Brikso sukurimui,kas sendien jau puikiai veikia ir pasiteisino.Pagarbos nusipelne tokie vadovai ,kaip Bolsonaras,Orbanas,Putinas ir S Korejos vadai.Netgi prie protui nesuvokiamu sankciju pries Juos,pries Ju Tautas ir valstybes,sie sugeba atsilaikyti pasaulio zudiku diktatui.Tikiu,kad ,kai isaiskes visos tiesos apie ruosiamus Ukrainoje zmoniu naikinimo priemones,Rusijos Prezidentui visas pasaulis statys paminklus .Galit dabar mane apspjaudyti,galit vadinti vatniku (nors tie vadinantys patys tikru tikriausi vatnykai),bet as matau ateiti tokia.

Rašykite komentarą