Nuotrauka: stop kadras

Energetikos krizė Europoje – tai ne tik ateinanti žiema: ruoškitės ilgam

Autorius:
„CNBC: Energetikos krizė Europoje – tai ne tik ateinanti žiema, bet ir kita žiema, ir dar kita, sekanti po antros.
– Ar tikite, kad Europos Sąjunga sugebės parengti bendrą krizės strategiją? Kitą savaitę energetikos ministrai vėl susitinka, bet visa tai užsitęs keliems mėnesiams, o vieningo sprendimo vis dar nėra… Ar išvis jo laukti?
– Žinoma, situacija, kai vienas tiekėjas valdo didžiąją dalį rinkos, reikalauja suderinto Europos Sąjungos atsako. Nežinau ar sprendimas atsiras, bet tikrai žinau, kad jis būtinas, kad išgyventume šią žiemą, ir ne tik šią. 2023 metų žiemą problemų bus dar daugiau. O 2024 metų žiemą – dar daugiau. Situacija nepagerės iki 2024 metų pabaigos ar net 2025 metų pabaigos. Tai geriausiu atveju. Taigi ant kortos pastatyta ne tik šita žiema, bet ir dar bent dvi. Ir reikia kažką daryti.”
Šaltinis: Inga Bik
Pasidalinkime

Komentarų: 1

  1. Pažiūrėkite į Baltarusiją: nėra europos – nėra ir energetinių bėdų. Ir išvis, kas ta es, jei tokia gauja valstybių, turėdamos kartelinį susitarimą, nieko negali padaryti. Mūsų durnių laivas skęsta, nes aklai pasitiki dar didesnių durnių laivu. Argi nekeista, kad šalis esanti šalia naujos, modernios atominės elektrinės vargsta su elektra? Vardan ko? Vardan griūvančios es?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *