D. Žalimas, pamatęs K. Juraitį, pratrūko: “Aš su mėšlu nebendrauju”

Autorius:

Užfiksuota kaip buvęs Konstitucinio teismo pirmininkas, teisininkas Dainius Žalimas leido sau viešai išvadinti kitą žmogų mėšlu. Teisininkas atrodė patrakęs, blaškėsi koridoriais, atrodė lyg ne savame kailyje. Galbūt Dainiui jau laikas pasitikrinti psichinę sveikatą, kad nepridarytų Lietuvai žalos ir gėdos?

Pasidalinkime

Komentarų: 4

  1. Pazaliaves meslas,rujoja teismo labirintuose??Kokia geda Lietuvai tureti toki “politika” su teisiniu diplomu??Nu kaip norit taip sakykyt,tas diplomas,panasu ,pirktas juodoj rinkoj??Nu negali buti toks “aukstas” teisininkas,o kalbeti kaip kiauliu serejas??Nejau Lietuvoje galetu buti institucijos,kurios sugeba paruosti tik va tokiuos “atvirasirdzius” teisininkus???GYvenime turejau garbes studijuoti teise tris metus,tai profesorius ,kuris deste teise,buvo sazines,tiesos,ir garbes etalonas.Negaliu cia pamineti sio profesoriaus nes neturiu jo sutikimo,bet prisimenu iki sendien,ir kas svarbiausia,sio Dydzio zmogaus paskaitose visada budavo visi iki vieno studentai.

  2. Šis “teisininkas” ir yra mėšlo krūva.
    Pažiūrėkite, kaip jis pradirbo Konstituciniame teisme daugiau nei 9 metus, nors tai draudžia LR KONSTITUCIJOS 103 straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *