Nuotrauka: stop kadras

Dar viena priežastis nežiūrėti žinių… (video N-18)

Autorius:

Paklausykite, kokiomis “svarbiomis” ir visiems žmonėms “aktualiomis” naujienomis dalinasi TV3. Tai dar viena priežastis išjungti televizorių.

Šaltinis: Edita Mikėnaitė

Pasidalinkime

Komentarų: 2

  1. Ko cia stebetis,juk amerika liepe tokio turinio negaileti viesinti.jeigu jevropos valdzioj sedintis diedas atvirai televizijoj pasakoje,kaip ji sexina kai ant keliu maza mergaite sededama atsegioje kelniu klyno sagutes??Ar kai parlamentaras atvirai filmuoja ir rodo viesai filmukus ,kaip jis prievartauja savo suni?As jeu nebekalbu apie tokiuos dalykus,kai amerikos prezidenturos ovaliajame kabinete,kokia ten zydelka monika levynsky,tupedama po ovaliniu stalu zynda prezidento “leikute”?? ir kas ,ir nieko,tiesiog jokios reakcijos??Arba dar baisiau,kai sedi kokioj privacioj tv ,koks bilius geitzs,ir pasakoje,kaip jo gaujai su visokiais shvabais,soroshais,cukerbergeriais sekasi “reguliuoti” pasaulio populiacija,girdi po milijarda jau nebegyvena nuo gmo,nuo rundapho,o dabar sugalvotos vaakcinos,kur kas veiksmingesnes.ir nieko,niekam jau nebesvarbu kuomi tie zydai sijonistai toliau nuodis zonija.O cia vargsa suniuka isniekines ,ar nebuvo koks minedas,ar panasiai sergantis??Nors,jeigu tai skirta taip vadinamam sveikatos ministrui,tai gal tas ministras nusipelne tokio ivertinimo,gal cia ne be pagrindo tas shou???

  2. Jau nebe žmones, o žmogas ar žmogus. Totalus TV degradavimas eina. Nešneku apie visą mėšlą kurį per žinias ir kitas laidas jie rodo.

Rašykite komentarą