Kas nutiko Ukrainoje?

Autorius:

„Visą laiką, kol vyko karas Ukrainoje, Ukraina laimėjo. Lietuvoje veikiančios žiniasklaidos priemonės pasakojo, kaip Ukraina atsiiminėja teritoriją po teritorijos ir kaip Rusijai jau kovo mėnesį pasibaigė ginklai (raketos). Paskutinių dienų įvykiai visiškai sujaukė kai kurių žmonių smegenis ir šie pasimetė – nebežino, kaip galvoti. Kas iš tiesų vyksta Ukrainoje?”

Kviečiame paremti Mūsų TV:

VšĮ „Mūsų TV“ Banko sąskaita: LT82 7230 0000 0070 0529 (pervedant paramą, mokėjimo paskirtyje įrašykite PARAMA)

Norintiems paremti Paypal sistemoje: https://www.paypal.com/paypalme/musutv (mokėjimo paskirtis – PARAMA)

Pasidalinkime

Komentarų: 2

 1. Dėkoju už teisingą situacijos supratimą ir vertinimą . Kada pas žmones nelieka loginio mąstymo , nesidomi platesne informacija , kurioje , tarp didžiulio melo ir dirbtino šantažo , gali surasti ir suprasti teisybės grūdelius , situacija tampa pražūtinga .Taip vadinami ,,kolektyviniai vakarai ” , kurie skelbiasi esantys turtingi , galingi , viską ir visko turintys , pasiėmę teisę diktuoti kitam pasauliui , ką jie turi daryti ar nedaryti ,gali jausti krizę dėl Rusijos problemų ? Negi jų smegenėlės nesugeba suprasti , kad jie tarpsta iš Rusijos išteklių ? Kai Rusija , ilgai kentusi ir siūlusi taikius susitarimus , jų nesulaukusi parodė ,,iš kur dygsta ” doleriai , vakarai apstulbo …Koks turi būti bukaprotis žmogus , nesuprasdamas , ką reiškia karas ir jo pasekmės .Kodėl išsirenkame tokią buką ir bukesnę valdžią ?

 2. Jankiai kiek žiojasi,tiek meluoja.Tik nesenai klykė,kad Bučoje rusai šaude civilius,paskui tyliai pripažino,kad tai darė ukrai.
  Visa gerkle bliovė,kad rusai šaudo i ZAE, ir vel tyliai pripažino,kad-ukrai.
  Žviegė kaip skerdžiamos kiaulės,kad ukrainoje”nėra”nato bazių ir biolaboratorijų-pripažino tai jav senato posėdyje.
  Jav aiškino,kad karas vyksta tik tarp rusų ir ukrų,bet ir vel pripažino,kad jav,es,jk kariauja prieš Rusiją,bet ukrų žemėse.
  Jav šaukė,kad neteikia ukropams žvalgybinių duomenų,bet ir vėl pripažino,kad ne tik teikia,bet ir nurodo kur šaudyti !
  Galima vardinti tai be galo,bet faktas tas, kad ir dėl Iziumo jie pripažįsta,kad ten palaidoti ukrų kariai, žuvę pavasarį ir kurių ukranacių valdžia nepanoro pasimti! Bet feikinė antis jau paleista ir visi idiotai alpsta dėl tos”tiesos”.
  Pvz:Baideno paklausė, ar jis įvardins Rusiją teroristine valstybe?Jis atsake-NE !
  Taigi grybovska gavo,kaip su šūdu per snukį.Ir ne tik ji, o visi jav liokajai,klapčiukai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *