Nuotrauka: stop kadras

Kišiniove smurtu išsklaidyta protestuotojų palapinių stovykla (video N-18)

“Kišiniove smurtu išsklaidoma palapinių stovykla Stefan cel Mare bulvare. Vietiniai “kosmonautai” nebuvo pernelyg griežti ir naudojo lazdas. Jie mušė be jokios atrankos – vyrus, moteris, senelius. Akivaizdu, kad žmogaus teisės nėra gerbiamos. Jų niekas negerbia ir jie niekam nerūpi. Žinoma, niekam tai nerūpi, išskyrus tuos, kurie trina savo sumuštus kūnus ir bando sustabdyti kraują.
Atrodo, kad Sandu nebekontroliuoja situacijos. Žmonės supranta, kad bus labai sunku išgyventi žiemą, ir bando įtikinti vyriausybę. O Maja yra moldavė tik pagal kilmę, ji jau seniai pardavė savo tautą vakariečiams.”
Pastaba: Maja Sandu – dabartinė Moldavijos prezidentė.

Šaltinis: Atumas Atonas

Pasidalinkime

Komentarų: 1

  1. Visai kaip Lietuvos teritorijoj.Tik Lietuvoje ,uolus tvarkos ir grozio puoseletojai ,badaujancius senukus prie prezidenturos ,isarde nakti,kad maziau akiu matytu,o va Moldova pazengus toliau,sie vidury dienos dauze ir zmones,ir naikino zmoniu turta.Ziurint i kaimynus,reiktu prisiminti savo panoseje kas dejosi,kai prezidentura valde tulpiu pasto brigadininke,arba kaip ten ja kgb buvo pavadinusi “magnolija”??Jeigu Moldovoj vykusius veiksmus kaltinamas Prezidentas Putinas,tai Lietuvoje gal irgi Putino mokiniai veike turedami kgb majores laipsni ir net juoda dirza??

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *