Nuotrauka: stop kadras

Išsijuosęs Vytautas su savo šaika įtikinėja skiepytis

Autorius:

“Kiekvieno agitatoriaus prieš skiepus paklausčiau – ar tu nori, kad daugiau žmonių mirtų???” – retoriškai klausia Valdovas.

Šaltinis: Ričardas Baltrimas

Pasidalinkime

Komentarų: 6

  1. vasaros 5 psichuskei, pries 2 sav nuzude jauna 26 metu panele Urte Narusyte. pumpavo be reikalo su neuroleptikais, elektrokonvulsine taikidavo, kol nesustojo kvepavimas. elektrokonvulsine tai grubi intervencija i zmogaus smegenys, sadistinis metodas. iki to kad naikinamas smegenu audinys, del mikrokraujagisliu plesimo. delferastai lrytas visi kiti, niekada neraso apie tokius dalykus. gal musutv parasys? ps. ta elektrokonvulsini aparata vis reklamavo per delfi, auku ieskojo, jie net nemoka naudotis jo. ieskojo bandomuju triusiu.

  2. Jau paaiskejo,tiksliau pripazino pfizer ,kad vaakcinos buvo neisbandytos ,o pagamintos iskart paleistos i apyvarta??labai rimtai reiketu visiems paziureti i ta atstove rysiams pfizer,kuri su didziule sypsena tai pareiske???kas tai dar karta issityciota is pasaulio gyventoju???O kas liecia cia parodytus vaakcinos reklamuotojus,tai manau,kad tiek cia visi reklamuojantys ,kaip ir landsbergine spauda ir landsbergines tv,turetu buti Tribunolo teisemi auksciausiom bausmem,kaip bendradarbiavusieji su pasaulio zmogzudziais.Tokiems net kulkos per brangiai visuomenei kainuotu,tiesiog reiketu naudoti daugkartines virves ant kaklo ir visuomenei rodant visais kanalais ir visam pasauliui.Tie ,kurie cia parodyti reklamuojantys peti uz laisve,yra Lietuvos priesai,tarnaujantys pasaulio populiacijos naikinimo programoje.

  3. Jeigu kupriukas muzikantas sako, kad reikia skiepytis, tai supraskite atvirkščiai – jokiu būdu nesiskiepykite, nes, prisiminkite, jis sakė, kad Žemė padėkotų, jei numirtų milijonas žmonių. Todėl jo kvietimą skiepytis reikia suprasti kaip kvietimą savižudybe.

    1. sako paskutinem dienom nieko nebesiekia ,nes pajungtas prie aparatu po eilinio pastiprinanciojo busterio??Tiesa ar ne patikrinti negaliu,nes vycka izoliuotas ir saugomas ligoninej labjau nei jo biciulis soroshas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *