Sauliaus Gintauto interviu su Vaidu Žemaičiu. Pokalbiai apie gyvenimą

Autorius:

Sauliaus Gintauto ir Vaido Žemaičio tiesioginė transliacija. Pokalbiai apie gyvenimą.

Pasidalinkime

Komentarų: 2

  1. Štai ką pasakysiu, mielas Vaidai, apie šį pokalbį su tuo Sauliumi Gintautu. Tavęs nėr ko mokinti, bet privalai žinoti kelias savo laidai pritaikyti tinkančias taisykles. Pirmiausia niekada į jas pokalbui nekviesk visokių NEAIŠKIŲ ELEMENTŲ kaip tas Saulius. Jis kažkoks kvailas išsišokėlis ir kažkoks nesuprantamo diviziono purvius, kuris Tavo laidą tik teršia. Venk tokių prašalaičių!
    Norint kad laida būtų įdomi ir turėtų tvirtą stuburą, į ją pokalbiui reikia kviesti tik Tavo lygio arba dar aukštesnės erudicijos žmones. Jei galvoji, kad laidas darai plačiajai Lietuvos liaudžiai, tai neteisingas įsivaizdavimas,- verta įsivaizduoti, kad ją rengi visam pasauliui! Ir taip įsivaizduodamas, tu nė per colį nenukrisi iki tokių Saulių Gintautų lygio. tai ne aš sugalvojau,- tai populiarumo praktika.
    Ir finalui. Nesilaikyk grafiko, kada „privalai’ padaryti” (ir į eterį išleisti) savo TV laidą; daryk ją tik tada, kada pajusi, kad turi ką žmonėms pasakyti arba „gali nušauti” ir atvilkt pas save į laidą kokį super įdomų pašnekovą. Atmink, laida dėl laidos Tave pirmiausiai nuves iki visiškos rutinos, o ir neteksi ištikimiausių gerbėjų.
    Tave palaikantis aktyvus visuomenininkas Andrius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *